FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
09-08-19 00:09  Odp: [G] Steyr ADGZ wydawnictwo Wektor skala 1:25
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Trafiłem ostatnio na obszerną dyskusję na temat tego konkretnego pojazdu gdzieś w internecie, jak znajdę ponownie przytoczę. Tam ktoś dość sensownie udowodnił, dlaczego Polizeigrun :)

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
09-08-19 05:22  Odp: [G] Steyr ADGZ wydawnictwo Wektor skala 1:25
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Model ładny. Też go mam. Natomiast duży nakład sił i środków poszedł na płot, a w gruncie rzeczy nie płot był szturmowany a poczta. Myślę że bardziej udanym pomyslem by było zdioramowanie z reprodukcją fotografii płotu wraz z pocztą.

 
09-08-19 10:10  Odp: [G] Steyr ADGZ wydawnictwo Wektor skala 1:25
Niunia  

Na Forum:
Galerie - 1
 

Perez 69 dzisiaj trafiłam na dyskusję na FB na Pancernej Grupie o kolorze Steyr i pada tam polizeigrun czy o tej dyskusji piszesz?

 
09-08-19 10:29  Odp: [G] Steyr ADGZ wydawnictwo Wektor skala 1:25
Niunia  

Na Forum:
Galerie - 1
 

ABC aż tak dużo nakładu sił i środków na płot nie poszło (było to dla mnie zdobycie nowego doświadczenie modelarskiego) a skoro płot był przed Pocztą Polską w Gdańsku to również przy szturmie musiał ucierpieć co widać na zdjęciach oryginalnych w internecie - choć moja wizja to "tuż przed atakiem". Długo zastanawiałam się na podstawką pod ten model i rozważałam różne warianty pasujące do skali 1:25.
Podstawka jest fajnym "dodatkiem" lecz według mnie pierwsze skrzypce gra sam model.
Ostatecznie postanowiłam zrobić fragment płotu z tego względu, że dając niewielki fragment zdjęcie ściany Poczty Polskiej w Gdańsku (w skali 1:25) myślę, że trochę ciężko by się oglądało drugi bok samochodu a i sam niewielki fragment ściany jakoś mi nie pasował do całokształtu.

 
09-08-19 19:40  Odp: [G] Steyr ADGZ wydawnictwo Wektor skala 1:25
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Tak chyba o tej

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
09-08-19 20:47  Odp: [G] Steyr ADGZ wydawnictwo Wektor skala 1:25
Niunia  

Na Forum:
Galerie - 1
 

Perez 69 a gdzie tam jest sensowne udowodnienie, że akurat kolor polizeigrun? Czyżbyś miał na myśli to kolorowe zdjęcie?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024