FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
30-07-19 21:47  Odp: [Technika] Przyrząd do podświetlania części przed nacinaniem od spodu
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Nawet spoko jest. Możliwe, że też takie sobie coś sprawię.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
30-07-19 22:03  Odp: [Technika] Przyrząd do podświetlania części przed nacinaniem od spodu
X32 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ale ciąć karton na wylot i tak się na tym nie da bez poharatania powierzchni podświetlacza.

 
30-07-19 22:29  Odp: [Technika] Przyrząd do podświetlania części przed nacinaniem od spodu
dw.wrzesinski 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3


 - 0

Kurcze nie wiem o co chodzi.
U mnie normalnie widoczne są zdjęcia.

Jeśli jest jakaś ikonka, proszę spróbować w nią kliknąć.
Poniżej dowód jakoby zdjęcia istniały :)


Post zmieniony (30-07-19 22:30)

 
30-07-19 22:50  Odp: [Technika] Przyrząd do podświetlania części przed nacinaniem od spodu
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Może masz ustawioną jakąś blokadę prywatności.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
30-07-19 23:01  Odp: [Technika] Przyrząd do podświetlania części przed nacinaniem od spodu
KubaK 

 

@ X32
O cięciu kartonu na tej podkładce nie ma mowy. Zniszczy się wtedy jej najważniejszy element czyli podświetlany ekran. Przedmiotowa podkładka nadaje się tylko do zaznaczenia - najlepiej cienkim ołówkiem rzędu 0,5mm - linii zagięć lub cięć. Samo bigowanie, zaginanie i cięcie najlepiej przeprowadzić już na macie.

--

 
31-07-19 08:24  Odp: [Technika] Przyrząd do podświetlania części przed nacinaniem od spodu
dw.wrzesinski 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3


 - 0

OK,
Panowie proszę o sprawdzenie czy teraz zdjęcia hulają.
Dodałem je do albumu. Album udostępniłem.

 
31-07-19 13:04  Odp: [Technika] Przyrząd do podświetlania części przed nacinaniem od spodu
skarczew   

@dw.wrzesinski:
Na samym początku obrazki działały. Teraz żadna z miniaturek się nie pokazuje, a i większość linków do niczego nie prowadzi.

Jeśli "dodałeś" ponownie zdjęcia do albumu, to najprawdopodobniej stare linki w poście prowadzą donikąd, i trzeba je poprawić.

 
31-07-19 13:09  Odp: [Technika] Przyrząd do podświetlania części przed nacinaniem od spodu
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Ne bangla :-/
Jak kliknę w ikonkę obrazka domaga się zalogowania na g-dysku.

A samo ustrojstwo też zanabyłem i zapowiada się całkiem dobrze.
Nawet zasilacza nie potrzebuje. Daję radę na drucie podpiętym po prostu do USB w komputrze.

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
31-07-19 16:11  Odp: [Technika] Przyrząd do podświetlania części przed nacinaniem od spodu
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Wystarczy zwykla ladowarka do tel. Ja podpialem stara ladowarke Samsunga z poprzedniego telefonu bezposrednio do kontaktu i dziala.
No wlasnie ja rowniez nabylem po przeczytaniu watku. Moja ocena jest taka, ze za ta cene, to spoko gadzet, nawet lekko sfatygowany. Moj byl lekko porysowany, ale po zerwaniu folii ochronnej jest ok.
Chlop z allegro powinien Bizonowi piwko postawic za reklame :)

 
01-08-19 19:23  Odp: [Technika] Przyrząd do podświetlania części przed nacinaniem od spodu
kanibal   

Także kupiłem i dobrze działa na ładowarce od telefonu. Wcześniej miałem podświetlenie zrobione ze starego skanera ale było mało poręczne, to jest świetne. W takich chwilach doceniam forum. Dzięki Bizon za link!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024