FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
21-07-19 13:12  [R] Samochód osobowy z przyczepą kempingową 1:25 Answer :)
Karol 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Witajcie.

Pozwoliłem sobie na rejestrację na forum po bardzo długim, długim czasie. Cały czas byłem aktywnym podglądaczem.
Pochodzę z rejonów Wielkopolski, ale na co dzień żyję na Dolnym Śląsku. Aktualnie Wałbrzych gdzie ułożyłem sobie życie i jest mi tu dobrze.
Modele sklejam z większymi czy mniejszymi przerwami od jakiś 15 lat. Specjalnych umiejętności nie posiadam i staram się korzystać z tego co mam pod ręką.

Na przywitanie relacja z budowy Poloneza 1500 z przyczepą kempingową Niewiadów N126. Relację z budowy znalazłem może z dwie na różnych forach i to z różnym skutkiem ( chyba, żadna nie skończona i mam nadzieję, że pierwszy doprowadzę budowę zestawu do końca ).

Jak to wygląda aktualnie przestawią zdjęcia poniżej. ( niektórzy mogli już coś widzieć na innych forach gdzie relacja już trwa ).

Miłego oglądania:












































Aktualnie po skończeniu Poldka prace przeniosły się na przyczepkę.... zdjęcia z budowy i aktualny stan rzeczy przedstawię w kolejnym poście

--
Bądź sobą, nie taki jak Cię postrzegają.
Pozdrawiam,
Karol

 
21-07-19 14:26  Odp: [R] Samochód osobowy z przyczepą kempingową 1:25 Answer :)
Grigorij     

to jest ta relacja którą kolega prowadził na kartonówki.pl ???

 
22-07-19 14:11  Odp: [R] Samochód osobowy z przyczepą kempingową 1:25 Answer :)
Karol 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Grigorij - tak to ta relacja. Przełamuję właśnie małą nie moc modelarską i już wkrótce pokaże w końcu aktualizację prac.


Póki co tak jak obiecałem, zdjęcia z budowy Niewiadowa N126























I to tak by wyglądało w szybki skrócie. Mam też już jedną firankę, ale zdjęć nie wrzuciłem sobie na serwer więc te będą potem. Trudna chwila przede mną.... części wnętrza się kończą i trzeba będzie wziąć się za oklejenie łupiny uuuffff, ale widziałem już że jest to do zrobienia i to nawet z bardzo dobrym skutkiem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Także aktualne postępy prac już na bieżąco.

--
Bądź sobą, nie taki jak Cię postrzegają.
Pozdrawiam,
Karol

 
22-07-19 15:55  Odp: [R] Samochód osobowy z przyczepą kempingową 1:25 Answer :)
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

To straszne! Ten zlewozmywak nie ma odpływu!

--
serwusik

 
23-07-19 01:49  Odp: [R] Samochód osobowy z przyczepą kempingową 1:25 Answer :)
Karol 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Lelum Polelum - myślę, że na tym etapie prac to jestem wstanie jeszcze to zrobić :) ;) Tylko, kto to później zobaczy..... :D

--
Bądź sobą, nie taki jak Cię postrzegają.
Pozdrawiam,
Karol

 
10-09-19 22:18  Odp: [R] Samochód osobowy z przyczepą kempingową 1:25 Answer :)
Karol 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Cześć.



Dopadła mnie jakaś niemoc modelarska......

Dzisiaj w końcu na rozruszanie ( kolejny raz ) paluchów zacząłem skrobać wyposażenie stołu. Chciałem coś na nim postawić bo jakoś tak pusto i biednie w tej przyczepie póki co.

Talerze i kubki koncepcja totalnie własna. Myślę jeszcze o jakiejś mapie z terenem lokalnym oraz gazetą i krzyżówkami.

Co do pomarszczenia firanki to ciężki temat. Zrobiłem drugą firankę, na drugie okno i po zmarszczeniu jej wyszedł z niej finankowy słupek, ale może uda mi się z tego wyjść z twarzą.

I na koniec kilka fotek:







Do następnego

--
Bądź sobą, nie taki jak Cię postrzegają.
Pozdrawiam,
Karol

 
10-09-19 22:35  Odp: [R] Samochód osobowy z przyczepą kempingową 1:25 Answer :)
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Kubki w tych czasach to było burżujstwo, królowały musztardówki i szklanki z koszyczkami!

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
10-09-19 23:07  Odp: [R] Samochód osobowy z przyczepą kempingową 1:25 Answer :)
Karol 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Wiem, ale zrobić "musztardówkę" w tej skali i jeszcze przeźroczystą bo był by wyczyn :)
Szklana w koszyczku ot jeszcze może by się udała. Mimo wszystko białe kubki to jakiś kompromis :) !?

--
Bądź sobą, nie taki jak Cię postrzegają.
Pozdrawiam,
Karol

 
11-09-19 09:39  Odp: [R] Samochód osobowy z przyczepą kempingową 1:25 Answer :)
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Możesz sobie darować musztardówki, ale zrób przecież butelkę! ;)

Poza tym bardzo fajnie to wygląda. Czekam na galerię końcową i trzymam kciuki.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
12-09-19 13:11  Odp: [R] Samochód osobowy z przyczepą kempingową 1:25 Answer :)
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Sama przyczepa to już było burżujstwo. Ja bym na talerzyku położył jeszcze kawałek ciasta babci Frani. Takie ciasto, proszę pana, to nie burżujstwo, ale już bizancjum.

P.S. Czy zrobiłeś odpływ, bo jak nie, to może być problem z sikaniem do umywalki.

--
serwusik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024