FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 
29-06-19 08:23  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 1-2/2019 Messerschmitt Bf 110G-4/R8
Dauntless   

A reszta arkuszy???

 
29-06-19 09:29  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 1-2/2019 Messerschmitt Bf 110G-4/R8
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mejdej dzięki za wartościową prezentację. Byłem nieco sceptyczny do "odgrzewanego" kotleta, ale po bliższym zapoznaniu się z modelem, dochodzę do wniosku, że warto było kupić. Kapitalna detalizacja uzbrojenia (działka schrange music!), proste camo (W rzeczywistości atrakcyjniejsze odcienia szarego niż na stronie wydawcy, mało kolorów do retuszu). Może ta pierwotna cena (te 85) byłaby wisienką nA torcie, ale rozumiem ogrom pracy nad projektem. Powodzenia w budowie dla wszystkich!

--
Pozdrawiam !

 
29-06-19 09:50  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 1-2/2019 Messerschmitt Bf 110G-4/R8
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Dzieki za prezentacje. Ale moglbys dorzucic reszte arkuszy wraz z instrukcja. Prawda jest taka ze przy niemozliwosci ogladania w sklepie przed zakupem, prezentacja calego modelu powinna byc na stronie wydawcy. No ale co zrobic, trzeba liczyc na tych co juz model maja.

A co do godla to nie ma zdjecia tego konkretnego samolotu gdzie go widac. A inne samoloty tej jednostki maja rozne tla w godle. Wiec mozna wybrac sobie to, ktore uzna sie za poprawne.

Post zmieniony (29-06-19 09:53)

 
29-06-19 11:33  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 1-2/2019 Messerschmitt Bf 110G-4/R8
Seweryn 

 

Z mojehobby zeszły na pniu ;)

--
Seweryn

 
29-06-19 11:34  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 1-2/2019 Messerschmitt Bf 110G-4/R8
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja również bardzo dziękuję za wyczerpującą recenzję porównawczą i prezentację arkuszy - ma nadzieję, że się nie gniewasz Mejdej za te filmiki.
Piotrze ekstra, że również wyjaśniłeś sprawę tła na zdublowanych godłach o które się pytałem w "K I" - przy okazji wszystkiego najlepszego !

 
29-06-19 11:50  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 1-2/2019 Messerschmitt Bf 110G-4/R8
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Proszę bardzo. Nie gniewam się na nikogo, to nie leży w mojej naturze :). Niestety wyczerpałem limit darmowej ilości zdjęć na fotosiku. Mogłem wrzucić tylko 10 zdjęć. Jak ktoś jest bardzo zainteresowany to mogę mu przesłać zdjęcia wszystkich arkuszy na maila.

Pozdrawiam

--

 
30-06-19 07:57  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 1-2/2019 Messerschmitt Bf 110G-4/R8
Dauntless   

W sumie to wrzuciłeś tyle zdjęć co Hal na stronie. A nie możesz z innej stronki???

 
30-06-19 08:50  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 1-2/2019 Messerschmitt Bf 110G-4/R8
yak   

Czy możesz podać mi numer konta to przeleję Ci tyle kasy, żebyś mógł sobie ten model kupić i obejrzeć, albo lepiej adres to sfinansuję zakup i wskażę jako adres przesyłki z modelem. Czy dodać szkielet, koła, lufy i radary? Tylko w zamian obiecaj, że nie będziesz już czepiał się kogoś kto w sposób maksymalnie grzeczny jako jedyny wstawił tu jakiekolwiek zdjęcia arkuszy. Albo przeczytaj wszystkie swoje wpisy w tym wątku i wskaż mi jeden w którym nie masz pretensji do czegoś lub kogoś. Wtedy dorzucę coś do pakietu. To przecież dla ciebie ważny model.

 
30-06-19 09:06  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 1-2/2019 Messerschmitt Bf 110G-4/R8
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

O kleju nie zapomnij - koniecznie BCG ; )

 
30-06-19 09:28  Odp: [N] Kartonowy Arsenał 1-2/2019 Messerschmitt Bf 110G-4/R8
Dauntless   

Te słowa rozpaczy to do mnie czy mi się wydaje... mam już iść na kolanach do Częstochowy??

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024