FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
17-06-19 21:32  Odp: [G] SR-71 Blackbird, Fly Model nr 31, 1:33
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Dzięki Wam Panowe.

Nawet nie wiedziałem, że było jeszcze inne opracowanie, ale nasze, polskie chyba jest fajniejsze.
Było pytanie, za ile nabyłem. Niemal trzykrotność ceny najnowszego samolota halowego. Aż strach, ile owe Hale będą kosztować za 20 lat (bo tyle niemal ma to leciwe opracowanie SR'a).

Mój egzemplarz to pierwsze wydanie (drugie miało okładkę z żółtą obwódką). Owszem, było sporo docinań, ale generalnie części fajnie do siebie pasowały, a najważniejsze, że zachowana została charakterystyczna bryła płatowca.

Batonus, natrasowałem kulką te białe linie, jednak mat wszystko wyrównał, choć coś tam owe dołki widać.

Raz jeszcze bardzo dziękuję za dobre przyjęcie modelu.
Miłych wakacji i do zobaczenia.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
17-06-19 22:20  Odp: [G] SR-71 Blackbird, Fly Model nr 31, 1:33
Sebastian W. 

Na Forum:
Galerie - 5
 

Art model w Twoim wykonaniu wygląda jakby był spasowany niczym klocki lego:-) piękna robota! Gratuluje wykonania i zapału, tym bardziej, że miałeś do dyspozycji tylko jeden i to niemal nie osiągalny egzemplarz wycinanki.

 
17-06-19 22:22  Odp: [G] SR-71 Blackbird, Fly Model nr 31, 1:33
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Piękne wykonanie.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
17-06-19 23:21  Odp: [G] SR-71 Blackbird, Fly Model nr 31, 1:33
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Dobra, zachwyty są oczywiste.
Ale napisz, czym kleiłeś tak duże powierzchnie, że tak wyszło?
Tomek

 
18-06-19 00:35  Odp: [G] SR-71 Blackbird, Fly Model nr 31, 1:33
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

Model bardzo dobrze wykonany.Slow brak.

Tu jest 6 różnych wersji "Kosa".Nie sa super wypasione ale są tanie i innych w kartonie chyba nie bedzie dlugo.

ht tps://murphs-models.webs.com/lockheed-blackbird

 
18-06-19 08:04  Odp: [G] SR-71 Blackbird, Fly Model nr 31, 1:33
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Perfekt! Gratuluje modelu i szczerze zazdroszcze osiagnietego efektu.
Pamietam w latach 90tych jak chodzilem do modelarskiego ogladac ten model i mocno przezywalem jego rozmiary po sklejeniu. Niestety tata nie chcial mi go kupic, bo byl stosunkowo drogi jak na tamten czas. Jak widac teraz to juz w ogole cena z kosmosu!

 
18-06-19 08:32  Odp: [G] SR-71 Blackbird, Fly Model nr 31, 1:33
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

fajna, duża sprawa ale mam pytanko - czemu stronka "firmowa" nie działa?

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
18-06-19 09:29  Odp: [G] SR-71 Blackbird, Fly Model nr 31, 1:33
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Raz jeszcze bardzo dziękuję.
Do sklejania modelu niemal w całości używałem kleju polimerowego z Dragona (strong), prosto z tubki bez rozcieńczania.
Zdradzę "tajemnicę" prawie równych czerwonych i białych linii. Ponieważ jest wiele przesunięć druku w tym modelu, sporo oklejek ciąłem w kilku miejscach wykorzystując granicę koloru tak, aby zachować jako taką ciągłość linii, pozostawiając niejednokrotnie samą linię z wydruku.
W brakujące miejsca wstawiałem "intarsje" z wygospodarowanego koloru przyciętego z innych miejsc.
Ten sam zabieg stosuję w B2.
Kolega "97" pytał o stronkę, że nie działa, a jakaż to?

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
19-06-19 08:58  Odp: [G] SR-71 Blackbird, Fly Model nr 31, 1:33
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

a no
http://art-modele.pl/, klikam i wyskakuje:
Ta witryna jest nieosiągalna

Połączenie zostało zresetowane.
ERR_CONNECTION_RESET

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
19-06-19 09:09  Odp: [G] SR-71 Blackbird, Fly Model nr 31, 1:33
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Może to kwestia przeglądarki. Ja klikam i się pokazuje strona (za pośrednictwem Internet Explorer)

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024