FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
29-05-19 11:10  [technika] Jakość wersji cyfrowych Małego Modelarza/ Rudy z MM 2005r poszukiwany
bartosz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam
Poszukuje modelu czołgu t-34/85 z MM z 2005 roku i nigdzie nie mogę znaleźć. Zastanawiam sie nad kupnem wersji cyfrowerj czy ktoś wie jakiej jakości są te skany (czy warto je kupić) ?

 
29-05-19 12:36  Odp: [technika] Jakość wersji cyfrowych Małego Modelarza/ Rudy z MM 2005r poszukiwany
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Z tego, co koledzy piszą na innym forum, to można sobie płytki CD ze skanami podarować... niestety:

https://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?f=11&t=18917

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
29-05-19 13:02  Odp: [technika] Jakość wersji cyfrowych Małego Modelarza/ Rudy z MM 2005r poszukiwany
henrykk   

Chyba, że (to był wylączny powód mojego zakupu) jest to jedyne źródło zdobycia jakiegoś modelu – wtedy wklejenie do programu wektorowego i ponowna obróbka, aż dojdzie się do formy graficznej, która mnie zadawala, ma (dla mnie) sens.

--
Pozdrawiam
Henryk

 
29-05-19 13:15  Odp: [technika] Jakość wersji cyfrowych Małego Modelarza/ Rudy z MM 2005r poszukiwany
Sebastian W. 

Na Forum:
Galerie - 5
 

Bartosz jeśli bardzo Ci zależy to mam ten model a czołgi akurat nie leżą w kręgu moich zainteresowań podaj maila to wyślę Ci fotki i podam szczegóły.

 
29-05-19 13:25  Odp: [technika] Jakość wersji cyfrowych Małego Modelarza/ Rudy z MM 2005r poszukiwany
bartosz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

mail: bartek.godzisz1990@gmail.com

heh myślałem, że zapisują rastry do pdf i sprzedają a jak widać to sprzedawane sa skany wydruków ..

Post zmieniony (29-05-19 13:28)

 
29-05-19 15:26  Odp: [technika] Jakość wersji cyfrowych Małego Modelarza/ Rudy z MM 2005r poszukiwany
Seweryn F.   

No ale co Wy opowiadacie o tych wersjach cyfrowych na płytkach CD sprzedawanych przez LOK? Przecież w większości to nie są tylko zeskanowane stare MM, ale wyczyszczone, a niejednokrotnie obrysowane w komputerze.

 
29-05-19 17:32  Odp: [technika] Jakość wersji cyfrowych Małego Modelarza/ Rudy z MM 2005r poszukiwany
henrykk   

Seweryn F. napisał:

> No ale co Wy opowiadacie o tych wersjach cyfrowych na płytkach CD sprzedawanych przez LOK? Przecież
> w większości to nie są tylko zeskanowane stare MM, ale wyczyszczone, a niejednokrotnie obrysowane w
> komputerze.
Od kiedy istnieje coś takiego, tzn. od którego roku/wydania MM?

--
Pozdrawiam
Henryk

 
29-05-19 21:32  Odp: [technika] Jakość wersji cyfrowych Małego Modelarza/ Rudy z MM 2005r poszukiwany
Hator   

@Seweryn F.
Jesteś pierwszą osobą, która napisała pozytywny komentarz na temat MM na CD. Kilka lat temu już czytałem, że kupno MM na CD jako tzw. reprint to zmarnowanie kasy. Być może od jakiegoś czasu sukcesywnie ta obróbka jest robiona, a wkurzone osoby trafiły akurat na te czekające na swoją kolej.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
30-05-19 09:07  Odp: [technika] Jakość wersji cyfrowych Małego Modelarza/ Rudy z MM 2005r poszukiwany
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Hator a na allegro nie jest dostepny ? To juz biały kru z 2005 roku, dziwne.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
04-06-19 12:16  Odp: [technika] Jakość wersji cyfrowych Małego Modelarza/ Rudy z MM 2005r poszukiwany
Hator   

@Alski
Być może i jest. Nie sprawdzałem, bo nie potrzebuję. Czasem wyświetlają mi się reprinty głównie starych MM na allegro, ale nie zaglądam, więc szczegółów nie znam.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024