FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 11Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
26-04-19 07:58  Odp: [R] Ki-45 Toryu 1:33
kangaroo 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 8
Galerie - 6
 

Sonczylem wersje z rozmazanymi plamami.



W rezultacie tego klejenia zrobilem kilka malych modyfikacji. Oszklenie kabiny pilota jakos pasowalo gorzej niz w pierwszej wersji, wiec je tez zmodyfikuje.

Ostatnie zdjecie to oslona silnika w wersji z nierozmazanymi plamami. Jak widac te plamy lacza sie dobrze, ale przy polaczeniu skrzydla-kadlub trzeba bedzie zrobic kilka malych zmian.

Co do Mig-21- model w trzech wersjach jest gotowy. Nie mam kompletu zdjec z budowy ale co jest pomoze w klejeniu a model nie jest skomplikowany. Wolalbym go skleic i zrobic instrukce jak do Ki-45 ale OK, postaram sie go "wydac" (darmowo do sciagniecia) powiedzmy w nastepnych 2 tygodniach.

Co do innych japonskich samolotow.
Aichi B7a chyba zaprojektuje bo jego bryla jest stosunkowo prosta i nadaje sie do "recznego" projektowania. Ale mam kilka zaczetych i nawet prawie skonczonych modeli do ktorych musze sie zdyscyplinowac i skonczyc.

--

 
26-04-19 08:20  Odp: [R] Ki-45 Toryu 1:33
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

Bardzo pięknie !
Gratuluję i Dziękuję !

Pozdrawiam.

 
26-04-19 09:08  Odp: [R] Ki-45 Toryu 1:33
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Bardzo ładnie się prezentuje. Dziękuję za możliwośc darmowego ściągnięcia Twoich modeli.
Pozdrawiam

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
26-04-19 11:14  Odp: [R] Ki-45 Toryu 1:33
Anubis 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
 

Andrew, cześć! Wspaniałe wiadomości, dziękuję bardzo za wszystkie modele !!! Naprawdę nie mogę się doczekać MiG! Powodzenia dla ciebie !!!!
--------
Kamuflaż Ki-45 jest również nieporównywalny z resztą twoich modeli, dziełem sztuki ... co za przyjemność nawet po prostu rozważyć twoje prace!

 
26-04-19 17:24  Odp: [R] Ki-45 Toryu 1:33
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Za wszystkie modele dzięki serdeczne:)
Jednak za Mig-21 szczególne dzięki:)
Już nie mogę się doczekać aż wezmę go na matę.

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
29-04-19 16:17  Odp: [R] Ki-45 Toryu 1:33
Ponury 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Kangaroo, a udostępniasz gdzieś tego ciapatego Toryu do pobrania, bo świetny jest? Jak widzę, to dałeś się namówić na Ryuseia :)

 
29-04-19 21:05  Odp: [R] Ki-45 Toryu 1:33
Dauntless   

Na samym początku chciałem Ci bardzo podziękować za Twoja ciężką i owocną pracę. Coś niesamowitego. W ciągu dwóch miesięcy wydałeś więcej nowość niż inni projektanci z naszego podwórka razem wzięci. Wielkie dzięki! Mam kilka pytań ale może nie wszystko na raz. Co do Ki-45 z łatami to faktycznie, przejście skrzydła-kadłub wymagają poprawek bo plamy się rozchodzą i widać różnice w odcieniach. Kołpaki śmigieł też są jakieś krzywe w stosunku do siebie ale to chyba nie wina opracowania bo w poprzednim było wszystko ok. No i kabina faktycznie jakoś troszkę się wygina do środka. Ale to jest chyba wszystko proste do naprawy, zważywszy na fakt że w poprzednim modelu tego nie było... Czekam teraz na KI-46 mam nadzieje że we wszystkich trzech wersjach. Potem Aichi B7a i byłoby wspaniale zobaczyć tego B6N2. To by było prawdziwe HALO na kartonie. Zaskoczenie dziesięciolecia. Może podołasz tematowi..;-) Pozdrawiam i dziękuję. Owocnej pracy!!!

 
13-05-19 11:57  Odp: [R] Ki-45 Toryu 1:33
kangaroo 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 8
Galerie - 6
 

To jest jednak dosyc pracochlonny model- sklejenie tej wersji zajelo mi prawie 13 dni intensywnego klejenia.



Linki do modeli

https://www73.zippyshare.com/v/a3Sro5ck/file.html
https://www73.zippyshare.com/v/wftOCA19/file.html
https://www73.zippyshare.com/v/08EW783O/file.html

 
13-05-19 12:51  Odp: [R] Ki-45 Toryu 1:33
Anubis 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
 

Andrew, cześć! Dziękuję bardzo za tak wspaniały prezent, przepraszam, że straciłem chęć zrobienia samolotów z czasów II wojny światowej. Naprawdę nie mogę się doczekać Twojego MiG-21F, jeśli jestem gotów zapłacić za wzory w formacie PDF, przygotowałem już nożyczki, papier i drukarkę)

 
13-05-19 20:08  Odp: [R] Ki-45 Toryu 1:33
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

kangaroo chłopie .. szacun, jesteś wielki!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 11Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024