FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
10-04-19 22:11  Odp: [R] Akagi 1:200 - Angraf
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Super wychodzi.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
11-04-19 08:04  Odp: [R] Akagi 1:200 - Angraf
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ciekawe czemu kratownice nie trafiają w zaznaczone miejsca. Ja nie miałem żadnych przesunięć.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
11-04-19 09:11  Odp: [R] Akagi 1:200 - Angraf
Baxter 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3
 

IJN Łukasz napisał:
> Ciekawe czemu kratownice nie trafiają w zaznaczone miejsca. Ja nie miałem żadnych przesunięć.
>
> --

IJN Łukasz - wygląda to tak jakby poszycie było "spuchnięte" i musiałem sporo się namęczyć aby cały ten element tam wpasować. Może "Spychaczowi" już coś w szkielecie nie pasowało. Całe szczęście te przesunięcia praktycznie będą niewidoczne dla obserwatora w gotowym modelu. Kolejna sprawa, że detale laserowe pozostawiają sporo do życzenia, część detali jest w lustrzanym odbiciu lub nie pasuje do siebie. Na szczęście Answer stanął na wysokości zadania i dosłał mi kolejne elementy laserowe dzięki czemu mogę brnąć dalej. Tu naprawdę wielki plus dla nich.

 
21-04-19 22:13  Odp: [R] Akagi 1:200 - Angraf
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Faktycznie, to może być moja wina. O ile dobrze pamiętam, pod ściany wnęk znajdujących się bezpośrednio pod pokładem dałem podposzycie, ale z lenistwa przykleiłem je na wręgi, a nie pomiędzy. Nie pomyślałem wtedy o kratownicach i teraz pewnie się one rozjeżdżają. Sorry za kłopot ;) A te relingi to też trochę zmasakrował kolega, który podjął się transportu modelu z Piły. Najwyraźniej nie jest modelarzem, bo bardzo chciał wszystko dotykać palcami i zanim zdążyłem zareagować już kilka rzeczy urwał ;)

Pozdrawiam.

--

Post zmieniony (21-04-19 22:16)

 
22-04-19 20:01  Odp: [R] Akagi 1:200 - Angraf
Baxter 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3
 

To prawda, kolega nie modelarz, ale chwała mu za to,że dowiózł go do mnie. Ja tam też trochę przyczyniłem się do uszkodzenia dwóch relingów.
Wszystko jest do uratowana, a kratownica mimo, że nie wszędzie pasuje, to da się ją skorygować tak aby wyglądała dobrze, po obróceniu kadłuba i tak nie widać tych przesunięć.

 
24-04-19 07:53  Odp: [R] Akagi 1:200 - Angraf
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Też kiedyś bym sobie spróbował z takim lotniskiem. hehe, wydaje się to nie lada wyzwanie.
Na szczęście wystarczy sobie w internetach pooglądać karty SHINANO i przynajmniej mi od razu przechodzi ochota na takie łódki: ]
powodzenia

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024