FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-04-16 11:00  [G] Lokomotywa spalinowa Davenport z wagonem-Świat z kartonu nr 38
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Przedstawiam swój ostatni ulepek. Model dobrze zaprojektowany,błędy były tylko dwa: podłużnice cz 10 do skrócenia
dach po sklejeniu ze sobą dwóch płaszczyzn,należy przyciąć wg brązowej ramki.
Potem naszło mnie jeszcze na wycinanie pojedyńczych liter w napisach na burtach.
Sklejany BCG i Butaprenem. Rozmazywanie druku mnie specjalnie nie martwiło bo i tak wszystko postanowiłem pomalować. A jak pomalowałem to postanowiłem zestaw utyrać brudem. I potrenować różne techniki: wash, suchy pędzel, drapanie metodą na ,,lakier do włosów", sianie trawy elektrosadzarką, pigmentowanie. Potem przyszedł pomysł na dioramkę-kolej na plantacji bananów.
No i tak to wyszło:

Jeszcze będzie woda kapała do wiadra,trawę trzeba utytłać bo wygląda jak na polu golfowym. No i tor zakrzaczyć bo za czysty. Wojtkowi dziękuję za zdjęcia.


Post zmieniony (07-04-19 21:57)

 
02-04-16 11:16  Odp: /G/ Lokomotywa spalinowa Davenport z wagonem-Świat z kartonu nr 38
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Pięknie Ci to wyszło. Gratuluję!

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
02-04-16 11:35  Odp: /G/ Lokomotywa spalinowa Davenport z wagonem-Świat z kartonu nr 38
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Nożeszkurdelebele, ale miodna dioramka :) A gdzie kangur? ;)

Bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że Adasiowi także.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
02-04-16 14:08  Odp: /G/ Lokomotywa spalinowa Davenport z wagonem-Świat z kartonu nr 38
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Na kolejach się nie znam, ale Twoja lokomotywka jak prawdziwa.
Gratuluję pięknego modelu.
Dioramka jakaś martwa - gdzie jakieś kiście bananów?, brakuje maszynisty, plantatora no i przydała by się małpka lub papuga na bananowcu.
Ogólnie - super!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
02-04-16 21:07  Odp: /G/ Lokomotywa spalinowa Davenport z wagonem-Świat z kartonu nr 38
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Obejrzałem sobie tę galerię w telefonie, jak byłem w pracy.
Dopiero teraz - po kilku godzinach - się pozbierałem do jako takiego stanu i mogę szczerze gratulować wykonania i pomysłu na dioramę.
Bardzo fajnie wyszło całe otoczenie,chociaż może ciut za czyste - szczególnie w opozycji to strasznie ściuchranej lokomotywki, ale cóż - ciężko pracuje wożąc melasę w swoim wagonie.
Fantastycznie to wszystko razem się prezentuje i zdecydowanie ma to swój urok.
Jeszcze raz gratuluję :-)
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
02-04-16 21:43  Odp: /G/ Lokomotywa spalinowa Davenport z wagonem-Świat z kartonu nr 38
Piotr Murawski 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Bardzo mi się podoba ta diorama, super pomysł i wykonanie.

--

 
02-04-16 22:34  Odp: /G/ Lokomotywa spalinowa Davenport z wagonem-Świat z kartonu nr 38
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Dziękuję za serdeczności. Maszynistę już mam,będzie siedział ,,za fajerą". Szukam jeszcze figurki stojącej przy kraniku z którego ma ciurkać do wiadra-WODA ZbiGu nie ognista.
Papugę i małpę jak znajdę to też dolepię.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
05-04-16 11:32  Odp: /G/ Lokomotywa spalinowa Davenport z wagonem-Świat z kartonu nr 38
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

No i się doczekałem :-) Fajna diorama. Jedyne co nie pasuje, to czystość terenu i brudna lokomotywa, ale i tak jest fajnie i bardzo oryginalnie.

--


 
05-04-16 15:36  Odp: /G/ Lokomotywa spalinowa Davenport z wagonem-Świat z kartonu nr 38
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Świetny ciapong! Gratuluję!

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024