FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
01-02-21 13:08  Odp: [R] Mig-21 Bis (Angraf 2/2016)
misiek76 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Świetna robota.

 
01-02-21 14:58  Odp: [R] Mig-21 Bis (Angraf 2/2016)
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Równo , czysto i po ludzku :)

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
01-02-21 18:02  Odp: [R] Mig-21 Bis (Angraf 2/2016)
dżudol 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

air_22, El Comandante, misiek76, CIDER - dzięki za miłe słowa :)

El Comandante widziałem też Twoją relację z budowy Miga. Kadłub prezentuje się rewelacyjnie, łączenia segmentów wyszły Ci znacznie lepiej niż u mnie. Z zaciekawieniem czekam na ciąg dalszy :)
Co do kartonu to właśnie wczoraj przetestowałem BCG do zmiękczania na mniejszym elemencie i potwierdzam kształtuje się dużo lepiej:



Mam też tą samą uwagę co do instrukcji, zwłaszcza do braku informacji o możliwości wykonania wychylonych bocznych hamulców aerodynamicznych. Dobrze by było o tym wspomnieć na początku instrukcji. Jeśli nie wykona się otworów pod wnęki hamulców przed sklejeniem szóstego segmentu to potem cięcie na uformowanym kadłubie może wyjść różnie. Ja odpuściłem. Ale to tylko drobna uwaga. Sam model składa się świetnie. No może jeszcze srebrny w moim wydaniu mógłby być bardziej srebrzysty :)

--
dżudol

 
01-02-21 18:54  Odp: [R] Mig-21 Bis (Angraf 2/2016)
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Dżudol: wrzucę aktualizację może w okolicach weekendu. Mam przygotowane wiele elementów (skrzydła, stateczniki, trochę drobnicy) ale wszystko leży w pudełeczkach. Nie składam w całość aż nie skończę całej drobnicy, wtedy zakończenie modelu idzie bardzo szybko, sama radość.

Co do łączeń to na moje oko raczej wielkich różnic nie ma, ale to co mamy identycznie to frajda z budowy :) Gdyby nie problemy z instrukcją to ten model to sama przyjemność.

Pozdrawiam i również czekam na kolejne aktualizacje w Twojej relacji :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
01-02-21 19:40  Odp: [R] Mig-21 Bis (Angraf 2/2016)
dżudol 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

To prawda ten model daje kupę radości z budowy ;)

Z pozdrowieniami

--
dżudol

 
16-04-21 16:53  Odp: [R] Mig-21 Bis (Angraf 2/2016)
dżudol 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Mig czeka już gotowy na obfotografowanie. W najbliższym czasie powinna pojawić się galeria końcowa.



--
dżudol

 
16-04-21 17:05  Odp: [R] Mig-21 Bis (Angraf 2/2016)
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Ja cię nie mogę, w pytę model. Genialny.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
16-04-21 17:15  Odp: [R] Mig-21 Bis (Angraf 2/2016)
dżudol 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Dzięki, ale bez przesady :) Jest tam wiele wstydliwych elementów, zrobionych tak żeby tylko go wreszcie skończyć, ale to wyjdzie na kolejnych zdjęciach.

--
dżudol

 
16-04-21 18:39  Odp: [R] Mig-21 Bis (Angraf 2/2016)
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

W takim razie czekam na galerię , będzie można podziwiać . Czy w tym wydaniu jest zawarty właśnie taki ( bardzo fajny ) zestaw rakiet ?
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
16-04-21 20:44  Odp: [R] Mig-21 Bis (Angraf 2/2016)
dżudol 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Tak, dokładnie taki. Po dwie rakiety R-60 na belkach zewnętrznych i po jednej rakiecie R-3R lub R-3S do wyboru na belkach wewnętrznych.
https://wiki.warthunder.com/R-60
https://wiki.warthunder.com/R-3R
https://wiki.warthunder.com/R-3S

--
dżudol

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024