FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-04-19 10:59  [G] AEC Matador Answer
malakser 



Na Forum:
Galerie - 24
 

Brytyjski ciągnik artyleryjski AEC Matador autorstwa p.Mariusza Kity opracowanie dobre chociaż jest kilka niewielkich baboli :( Wydawnictwo Answer . Model w malowaniu 1DP Gen.Maczka .Brakuje tylko jakiegoś brytyjskiego działka do holowania :( Niestety takowych brak w kartonie :(









--

Post zmieniony (14-04-19 11:06)

 
14-04-19 11:09  Odp: [G] AEC Matador Answer
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Chcesz mieć dużo odsłon w galerii ? ; )
Dobra to zacznę od pytania - a czemu te szyby takie "zaparowane" ? ; )
No nie no spoko, żartuję - gratuluję pomysłu na serię pojazdów - doszedł kolejny, też mam ten model, bo lubię takie klimaty, a i można na bazie tego modelu wykonać ekstra cywilne "spracowane"wersje - polecam serwis zdjęciowy.

Post zmieniony (14-04-19 11:13)

 
14-04-19 11:41  Odp: [G] AEC Matador Answer
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Malakser, drzwi kabiny wkleiłeś odwrotnie, wnetrzem na zewnątrz. Z dobrym opracowaniem bym nie przesadzał, moim zdaniem jest raczej średnie, kleiłem ten model i na przykład tylne zawieszenie jest skopane dokumentnie. Jednak poradziłeś sobie z nim całkiem niezle nie licząc tych drzwi :-).

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
14-04-19 11:42  Odp: [G] AEC Matador Answer
malakser 



Na Forum:
Galerie - 24
 

Halogen inspiracja kultową sceną w samochodzie z filmu Titanic z Leonardo DiCaprio w roli glównej tudzież pewnej reklamy tv bodajże marketu z żuczkiem w logo :)
A tak na poważnie zapomniałem zaslonić szyby przed lakierowaniem :(

Luzak aż wstyd się przyznać ale do teraz nie miałem o tym pojęcia :((

Post zmieniony (14-04-19 11:55)

 
14-04-19 12:09  Odp: [G] AEC Matador Answer
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

O jacie malakser, ale wybrnąłeś - super !! : ))))))
No to przypomnijmy o co chodzi http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,24497924,pamietacie-scene-erotyczna-w-samochodzie-z-titanica-cameron.html

 
14-04-19 15:19  Odp: [G] AEC Matador Answer
malakser 



Na Forum:
Galerie - 24
 

Poszperałem troche i znalazlem reklame o którą mi chodziło 
Peugot 207
Nie jest to reklama marketu ale biedronki biorą w niej udział :)

Post zmieniony (22-04-23 10:16)

 
14-04-19 15:21  Odp: [G] AEC Matador Answer
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dooooobreee -tego nie znałem : ))))

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024