FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
12-04-19 11:26  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Tak jest killly, w pełni się z Tobą zgadzam.

 
12-04-19 11:42  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tamatów nie zdradzam :) co do pozycji startowej.. tak oczywiście .. czubek silosu jest demontowany.. W modelu jest wymodelowany czubek rakiety.. całej nie było sensu robić...............i sorryyy ale teraz .. koszmarnie drogo.... 70 stron A3 części i rysunków .. 195zl samolocik z GPM 100zł, objętośćiowo pewnei 1/10 tego co w topolu ..... proszę Was ....... dodatki są drogie bo dużo ich 600zł z przecinkiem . Dlaczego okrętowcy nie narzekają na ceny rozmiar itc....

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
12-04-19 11:52  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


ABC.. nie wiem skąd macie takie wnioski ,że model trzeba kupic z laserami... model jest całkowicie sklejalny bez laserów kostki można sobie wyciąć z wycninanki itd...... ... co do potencjalnych relacji każdy pojazd pancerny jest już sklejony w standardzie

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
12-04-19 12:09  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Nie denerwuj się. Zrobiłeś świetną robotę, która jest na pewno warta tej ceny. Ale natura ludzka jest taka, że każdy chciałby trochę taniej. Pozwól nam trochę ponarzekać i traktuj to raczej jak tradycję a nie wytyk.
Ja mam problem z czymś innym. Nakład 300 szt.? Nie znam realiów wydawniczych, ale jeżeli dla mnie braknie to się obrażę!

--
serwusik

 
12-04-19 19:38  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

A ja to się chyba przerzucę na plastiki . ;-))))

Heyka

--

 
12-04-19 19:45  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
pawcio37   

ABC objętość modelu to 44 strony części i 18 stron A3 instrukcji.

 
12-04-19 19:58  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


pawcio327 objętość modelu to 50 stron... zapomniałem doliczyć pewnych części opon :)

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
12-04-19 19:59  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Przerzucaj się model plastikowy w 1:72 jest tańszy- tylko 122 zł. https://www.mojehobby.pl/products/Ballistic-Missile-Launcher-Topol.html :))))

MODEL-KOM możesz pokazać jak wyglądają kartonowe części opon i w jakiej formie są laserowe kostki bieżnika - są oddzielnie, czy grawerowane na pasku tak, że przyklejamy cały pasek z kostkami w danym szeregu - przy tej ilości kół jest to podstawowa informacja dla tych, którzy będą sklejać wersję bez żywicznych kół.

Post zmieniony (12-04-19 20:05)

 
12-04-19 20:03  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Greg77   

Gwarancja jakości + model 1:25. Uważam, że cena jest adekwatna.
Jakby jeszcze wszystkie szablony były z żywicy albo zrobione ogólnie - wiem, że się lenistwo odzywa ale w obecnych czasach chyba można zacząć marzyć ;)

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
12-04-19 20:13  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cyt: Jańcio:
"A ja to się chyba przerzucę na plastiki . ;-))))"
Nooo to sobie Dziadek już placków u Misia nie pojesz :P A co gorsza i o zgrozo! Za tak haniebną decyzję to ja bym się szczerze zastanowił czy Ci Anetka piwa w ogóle naleje....Przemyśl to sobie ino dobrze.... Wygonić nie wygonią ale Gekony też nie będą w kółko stawiać ;P Choć moim skromnym zdaniem, Grzechu przynajmniej w tej materii mógł by się wykazać choć raz w roku i to na wyjeździe ;P

--
GG 6801515

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024