FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
13-04-19 18:27  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Przepraszam bardzo gdzie Pawle widzisz jakieś zarzuty ? Czy mamy rozumieć, że wydawca zakłada temat i jedyne wpisy jakie mogą być w temacie to zachwyty na klęczkach i kupię trzy ?
Cierpliwość i wyrozumiałość - padła tu jakaś setka pytań - no przecież nie - zadałem 2 pytania o koła, bo przy ich ilości to chyba bardzo istotna rzecz jak wyglądają lasery i o kamuflaż, oprócz tego zadano jeszcze 4 pytania, czyli łącznie 6 (słownie sześć) w ciągu 3 dni i aby odpowiedzieć na nie to wydawca musi mieć wyrozumiałość i cierpliwość - no żartujesz chyba ?
Ostatnie pytanie to przecież żart - też nie zrozumiałeś ?

 
13-04-19 19:01  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
yak   

Czy jest szansa, że model dostępny będzie w Bielsku Podlaskim?

 
13-04-19 19:42  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

A ja se kupię ten model a co? A jajco, taki żart kleję model z Answera " Smiercz" ale......ale hmm napiszę wady i zalety jak skleje, ale Model - Kom to jest to

 
13-04-19 20:44  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Yak- do bielska wychodzi od nas paczka ale model będzie dostępny od 27 kw.. także W Bielsku raczej nie będzie

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
14-04-19 02:24  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
bleriot 



Na Forum:
Galerie - 2
 

W kwestii modelu Super maleństwo!

Halogen. Tak obserwując niektóre watki psujesz mi przyjemnosc z ich ogladania tym swoim czepialstwem wiecznym. Masz super wiedzę, doswiadczenie tyle ze oglady Ci brak. Moze w pewnym wieku warto sobie zdac sprawe, ze nic nie musi czlowiek udowadniac na sile, I przede wszystkim nikomu... To taki objaw szeroko pojetego niedopieszczenia. Przepraszam jesli Cie urazilem. Dlugo wytrzymalem, mimo wszystko.

--

GG: 366985
--------------------------------
Maszyny latające ...
--------------------------------

 
14-04-19 07:07  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Halogen, przecież jakbyś kleił więcej modeli to byś wiedział że to są prawie na 100 % koła i opony takie same jak np. w Mazie ze Scudem. Zresztą to ten sam autor to dam głowę że koła i felgi są identycznie opracowane. A bieżniki wtedy do modelu z Modelika to kupiłem po prostu w GPM i były "kostki na paskach" czyli nie same kostki luzem. Szczerze mówiąć jak często producenci laserów robią kostki luzem to wg mnie nie ma wielkiego sensu wtedy tego stosowac bo największa fatyga jest z wyklejaniem pojedynczych kostek. Bardziej mnie zastanawia czy w MZKT od Topola pan Ciesielski zaprojektował swoje tradycyjne amortyzatory ze sprężynkami i ruchome zawieszenie. Ja się kiedyś z tym nagrzebałem a szczerze mówiąć pwodowało to tylko niekontrolowane odpadnięcia kół od Maza w czasie trnasportów na konkursy. Tak że nawet jeśli są takie wodotryski w projekcie to planuję zrobić wsio na sztywno.

 
14-04-19 09:30  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Bleriot nie wiem jakie standardy mentalne trzeba mieć zakodowane w głowie, aby moje 2 pytania nazywać czepialstwem wiecznym i brakiem ogłady ?!
Jak trzeba w pokręcony sposób postrzegać rzeczywistość, żeby diagnozować, że ja coś chcę udowadniać - pytanie o istotne informacje dotyczące modelu powodują u ciebie bleriot konstatacje i tezy o jakimś niedopieszczeniu - chyba sam masz z tym jakieś problemy mając na uwadze jakie często idiotyczne teksty produkowałeś na innych forach ?!
No właśnie długo wytrzymałeś, ale jednak wreszcie nie wytrzymałeś, aby napisać to co napisałeś - znamy się przecież już kilkanaście lat od czasów naszej "szorstkiej przyjaźni" na nieistniejącym od kilkunastu lat forum Gryfhoobby - tyle lat czekałeś, a jednak zdiagnozowałeś jak w tym skeczu o sanatorium popularnego kabaretu : ))))
To jest tylko i wyłącznie informacja dla tych, którym może się wydawać, że wpis bleriota to przypadek - niestety nic z tych rzeczy : )
W sumie to kolejne "sprytne" posunięcie, aby pod pretekstem zainteresowania wydanym modelem wpisać jakiś oklepany tekścik o modelu, a zasadniczo zająć się "diagnozowaniem" : )
Od 9 lat bleriot nie pokazałeś kawąłka modelu na żadnym forum, praktycznie nic nie piszesz na forach i nagle pojawiasz się tu i teraz - no kurcze pieczone w pysk jaki przypadek : )
Proponuję, abyś przeczytał bleriot to co ja napisałem o tym modelu tu w temacie i w "Kartonowych Inspiracjach" i zastanowił się jaką palnąłeś głupotę tą swoją "diagnozom".
ABC - bez zdziwienia, jak zwykle klasyka - no właśnie napisałeś PRAWIE - to, że w innym modelu były takie lasery nie musi niestety oznaczać, że w tym są takie same - może projektant modelu coś zmienił ? Co ma do rzeczy ilość klejonych modeli do tego jak jest opracowany nowo wydany model i jakie ma lasery ?!
To jest totalnie chore, że na forum nie można napisać tego co się chce napisać, bo zaraz pojawiają się ludzie, którzy będą z tego niezadowoleni lub będą wyrównywać jakieś zadawnione rachunki - patrz bleriot.

Post zmieniony (14-04-19 09:31)

 
14-04-19 12:10  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Skąd ty bierzesz czas na te wszystkie przeszpiegi, dochodzenia, sprawdzanie kto co kiedy skleił i pisanie elaboratów? Mocno niepokojące. Hobby, zboczenie zawodowe, za dużo wolnego czasu? Wybitna postać. Zaraz moderator zamknie kolejny wątek. Nie przez ciebie bynajmniej. Przez złe emocje jakie generujesz. Przemyśl to, pamiętając, że akcja powoduje reakcję.

Post zmieniony (14-04-19 12:12)

 
14-04-19 12:24  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Złe emocje na forach wszelakich generują anonimowi, pochowani za nickami złośliwi, zawistni, zazdrośni itd. ludzie, którzy nie mogą znieść, że ktoś wie więcej od nich i umie to wyartykułować na forum - twój wpis Kalafior/Maciejesław w tym temacie jest niestety tego dobitnym przykładem.

 
14-04-19 12:26  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

3,2,1...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024