FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 7Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
12-04-19 21:49  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Halogen... pojazd który pokazujesz to Maz i ss-25 7 osiowy :) mój to mzkt - 8 -osiowy różnią sie nacząco... mocno uporszczony no w koncu skal1/72 Bieżnik jest grawerowany w paskach zdjęcia w przyszłym tygodniu. Greg77 część szablonów jest z żywicy... większości poprostu nie ma sensu robić . dokładne zdjęcia zestawu pokaże jak sie ogarnę... teraz trzeba przypilnować druku

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
12-04-19 22:03  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
pawcio37   

Model-KOM model choć go niestety raczej nie kupię (w drodze do sklejenia czekają :Bat-M, Agata i Maz) ma ogromny potencjał i bardzo mi się podoba. Co do ceny to jeśli komuś się wydaje że zbyt za wysoka to może sobie kupić samą wycinankę + np bieżniki kół. Nikt nikogo nie zmusza do kupienia najdroższej opcji. To czego mi jedynie brakuje na stronie wydawnictwa/sklepu możliwości zakupu modeli części przez dodanie do koszyka i rodzaju sposobu płatności paypal bo wówczas mógłbym sobie pozwolić na większe zakupy niż przy standardowym płaceniu kartą lub gotówką na poczcie.

 
12-04-19 22:18  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Zeus12345   

Witam

znalazlem w plastiku

https://agtom.eu/skala-172/327789-pojazd-1-72-03303-topol-ss-25-sickle.html

mnie by interesowaly kola z gumy do M1070 + naczepa(model posiadam ) ciekawe ile za zestaw by kosztowalo :)

Post zmieniony (12-04-19 22:20)

 
12-04-19 22:23  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Oczywiście wiem co pokazuję - po prostu Jańcio zażartował, że przerzuca się na plastiki - to ja zażartowałem i zaproponowałem mu tańszą opcję modelu Topola ; )
Na paskach - to super, poczekam jednak do ich prezentacji, bo do końca nie wiem, czy o tym samym myślimy.
Dobra to jeszcze jedno pytanie - kamuflaż jest dla konkretnego pojazdu z dostępnych zdjęć, czy po prostu jest to jakiś Topol w takim kamuflażu - nie traktuj moich pytań jako szukania dziury w całym - nie wiem, czy w ogóle są jakieś zdjęcia tej wersji Topola tak, aby było widać kamuflaż z kilku stron - po prostu, gdyby to był kamuflaż ze zdjęć to by było już całkiem odlotowo.

 
12-04-19 22:37  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


halogen -
https://www.alamy.com/stock-photo-mobile-nuclear-missile-rt-2uttkh-topol-m-nato-name-ss-27-sickle-b-29435899.html

są zdjęcja z każdego boku :) to tak na szybko

tak poza tym mam troche zdjęć tego pojazdu :) nie było łatwo :) poza tym wiele podzespołów mzkt jest używana w cywilnych pojazdach
--

Post zmieniony (12-04-19 22:39)

 
13-04-19 00:07  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

 
13-04-19 11:52  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ekstra, że są zdjęcia z każdego boku, ale ja pytam, czy kamuflaż w modelu jest zrobiony na podstawie zdjęć konkretnego pojazdu, czy nie - jak nie to nie, jak tak to suuuper i tyle. Jaśniej już nie potrafię : )

 
13-04-19 14:09  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


wszystkie pojazdy z tym kamuflażem miały bardzo podobny schemat,, problem w tym że żaden pojazd nie ma numerów taktycznych. więć ciężko powiedzieć czy na 100% odpowiada kamo dokłądnie temu jednemu,,, czy zdjęcia są zrobione temu jednemu czy też dwóm pojazdom..itd Pytanie bez odpowiedz... Rosjanie dokładnie pilnują tego maleństwa. Informacje na temat służby itd. są też skąpe zresztą co się dziwić nie po to jeździ na kółkach atomówka żeby wszyscy wszystko wiedzieli :) o ss25 już jest więcej informacji

--

Post zmieniony (13-04-19 14:15)

 
13-04-19 15:06  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jasne. Skąd mieliście dokumentację jak to wszystko takie tajne ? : ))))

 
13-04-19 17:51  Odp: [N] SS-27 TOPOL M2 od MODEL-KOM 1:25
Paweł63   

Dzień dobry.
Model-Kom podziwiam cierpliwość i wyrozumiałość w odpowiedziach na te pytania i zarzuty.
Piękny model w dobrej cenie , nic tylko kupować i kleić.
Pozdrawiam,Paweł

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 7Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024