FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
06-04-20 10:01  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
skarczew   

@wiesław_:
Ważne że idziesz do przodu w swoim tempie :) .
Co do zdjęć, to postaraj się je robić na tle czegoś jednolitego, może być nawet białe prześcieradło czy arkusz kartonu.

A kontakt do osoby wykonującej gabloty poproszę - jest szansa że się przyda.

 
06-04-20 12:56  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Bardzo poproszę o namiary na pana robiącego gabloty :)

--

 
06-04-20 13:03  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Gablota wykonana metodą gięto-klejoną w firmie Arplex z Bydgoszczy. Łatwo znajdziecie w necie, wszelkie formalności można spokojnie załatwić z właścicielem via e-mail. Można także zamówić (co pewnie sam zrobię) tabliczkę grawerowaną z nazwą modelu.

 
14-09-20 20:10  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Maszt się zrobił i kilka detali. Sorki za wielkość zdjęć i że nie ma miniatur ale google znowu coś pochrzaniło z usługą Google Drive i właśnie zauważyłem, że poznikały wszystkie miniaturki. Szczerze to już jestem zmęczony zmienianiem non stop hostingu zdjęć. Zdjęcia wstawione dzięki forum Modelwork, gdzie jak przystało na XXI wiek działa metoda drag & drop.







--
Relacje: IJN Fuso, ORP Piorun
Galerie: ORP Piorun,
Poradniki: Przygotowanie do druku 3D

 
14-09-20 21:32  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

ŁŁŁŁaaaadny,podoba mi się.Pozdrawiam

 
16-09-20 08:28  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
Yarpen Zirgin 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

wieslaw_

>> Sorki za wielkość zdjęć i że nie ma miniatur ale google znowu coś pochrzaniło z usługą Google Drive i właśnie zauważyłem, że poznikały wszystkie miniaturki. Szczerze to już jestem zmęczony zmienianiem non stop hostingu zdjęć.

Zainwestuj we własny serwer u jakiejś firmy hostingowej (np. webd.pl), a problemy się skończą. Za niewielkie pieniądze można dostać sporo miejsca.

 
16-09-20 10:45  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

@Yarpen Zirgin "Zainwestuj we własny serwer u jakiejś firmy hostingowej (np. webd.pl), a problemy się skończą. Za niewielkie pieniądze można dostać sporo miejsca."

No jest to opcja, muszę o tym pomyśleć.

 
16-09-20 22:11  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Pięknie, pięknie. Jest na co popatrzeć.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
17-09-20 11:03  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Dzięki QN.
Przy okazji mam pytanie do znawców tematu. Mam zamiar w następnym etapie zabrać się za pierwszą broń (nie licząc bomb głębinowych) czyli wyrzutnie torped. Interesuje mnie w jakim kolorze podczas wojny były malowane torpedy? Głowice na szaro czy jakiś czerwony? Będę wdzięczny za odpowiedź.

 
17-09-20 23:02  Odp: [R]ORP Piorun MM 2001
piotr d   

Torpedy w kolorze metalu, głowice bojowe stalowe cynkowane, albo lakierowane, zależnie od dostępności cynku, dodatkowo kryte smarem.
Możliwe były inne metody konserwacji według lokalnej inicjatywy, żadna nie zyskała oficjalnej akceptacji.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 10Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024