FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 22 z 76Strony:  <=  <-  20  21  22  23  24  ->  => 
16-03-19 17:58  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

To jeśli masz zamiar wydać wz.29 w zimowym malowaniu, to proszę jeśli da radę zrobić go w wersji z wnętrzem. Najlepiej tak, aby pasowało do tego co ma być wydane teraz.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
16-03-19 20:12  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Jak dla mnie, może być bez wnętrza, ale zimowe malowanie koniecznie :-))

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
16-03-19 21:56  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
kudłaty 



Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26


 - 2

Nie pamiętam kiedy czekałem na wydanie jakiejś nowości... A na Irydę od Sklej-model czekam :-)
Pzdr,

--
"The idea is to die young, but as late as possible"
Ashley Montagu

... A trolla, to najlepiej ignorować :)) ...

 
17-03-19 12:19  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
skarczew   

Biało czerwona Iryda (SP-PWD) już do kupienia na stronie Answera: LINK



@GrubyCzarnyKOT:
Nie jestem adwokatem Answera, ale wydaje mi się to normalne że sprzedają własne produkty za tyle, za ile chcą sprzedawać :) . Jeden kupi od razu w sklepie za 80 PLN, drugi po 3 miesiącach w promocji za połowę ceny, a trzeci będzie 2 lata przeglądał alledrogo aż trafi mu się za złotówkę.

Post zmieniony (17-03-19 12:24)

 
17-03-19 13:24  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Marcin77 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Akurat Raimondo jest wydrukowane bo jak przechodziłem przez drukarnie to mi w oko wpadł i się zatrzymałem nad paletą co by organoleptycznie pobadać, a irydę chyba wczoraj drukowali ;))) pozdrawiam.

--

 
17-03-19 13:42  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ceva, pomyliłeś nas chyba z innym wydawnictwem - to nie my pokazujemy przez wiele miesięcy rendery z modeli 3D, tylko wydajemy modele. Raimondo tak jak i np. T-72 są do obejrzenia i do kupienia dziś na wystawie w Koszęcinie.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
17-03-19 18:25  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Panowie, Wy tu gadu gadu pitu pitu, a na niemieckiem forum jakiś ktoś z tamtejszych zabrał sie za budowę testową Wilema Gustlofa w wersji szpitalnej, pokazał arkusze

Model ma sie ukazać pod koniec 2019 w polskiem wydawnictwie w "jedynej słusznej skali"

 
17-03-19 19:30  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
modelarz81   

Killy9999, kilka arkuszy i instrukcja są w opisie produktu http://www.answer.pl/pl/pojazdy-wojskowe/3512-t-72-m1-.html

Post zmieniony (17-03-19 19:32)

 
17-03-19 19:34  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gwoli doprecyzowania informacji o Irydzie, pierwsze 30 egzemplarzy jest na kredzie i offsecie. Dodatkowo na stronie wydawnictwa są fotki arkuszy. Można? Można. Brawo Answer!

Mam pytanie: czy to są dwa kompletne modele, czy pewne elementy są wspólne dla obu wariantów?

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
17-03-19 19:37  Odp: Nowości i zapowiedzi 2019 - wątek informacyjny
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tradycyjnie wręgi (a w zasadzie część wręg) jest wspólna dla kredy i offsetu. Nie zawierają żadnych zewnętrznych elementów a skomplikowałyby druk - więc nie dublujemy. Można zrobić xero w razie potrzeby lub skorzystać z laserów.

Co do kredy w tym modelu - jakoś pasowała nam do tego malowania. Do tego jest trochę elementów srebrnych, a jednak lepiej to wygląda na kredzie ;-)

--

Post zmieniony (17-03-19 19:38)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 22 z 76Strony:  <=  <-  20  21  22  23  24  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024