FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
21-02-19 19:04  Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Dobre cegły nie są złe 😉 Ściana jak żywa.
Ależ bym coś wymurował 😃

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
25-02-19 21:03  Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos

MarcinekZ - Spokojna Twoja rozczochrana :p ... do GAZ'ów jeszcze kiedyś wrócę, a Mazur został wydany w Orliku :)

Waldek K - A na co czekasz z tym murowaniem ??

Udało mi się zrobić ... niewiele. W zasadzie tylko półprodukty, ale zawsze coś. W zasadzie wszystkie wielokrotne elementy robię w większych ilościach, żeby było co do kosza wywalać :) Drzwi tak jak już kiedyś wspominałem drukuję kilkakrotnie na różnej grubości materiale, a potem na jednym, całym elemencie naklejam po kolei wycinane "deski". Tutaj drzwi jeszcze bez okuć i bez koloru finalnego. Wszystko tylko pukładane, żeby na fotce pokazać. Docelowo mają mieć taki jasno-beżowy kolorek oraz czarne okucia. Przed ostatecznym malowaniem jeszcze przetarcie papierem ściernym.





Natomiast na bocznych ścianach powoli zaczynam przymiarki okien. Ościeżnice będą takie właśnie brązowe, a ta przestrzeń u dołu będzie wypełniona parapetem.



Nie są to może jakieś spektakularne postępy, ale czasu ostatnio dość niewiele, a jego resztki skutecznie trwoni nasza ukochana Służba Zdrowia.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
02-03-19 20:30  Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Powoli dłubię również przy ścianach górnych kondygnacji. Roboty od czorta. Belki docinane, pasowane i wklejane, jedna po drugiej. Kwatery wycinane z wydruków cegieł, ale z odpowiednio przyciemnionymi krawędziami. Tu też kwatera po kwaterze pasowana i wklejana pojedynczo. Takze powoli do przodu.



No to do następnego.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
24-04-19 14:16  Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Kiedy zamieścisz postępy swoich prac? Czy już Cię praca pochłonęła?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
25-04-19 09:53  Odp: [R] - Kościół w Strzelinie, gm. Słupsk - skala 1:50 - opr. własne
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Windus - być może po Majówce uda mi się wrzucić jakieś fotki dokumentujące aktualny postęp, ale potem maj i czerwiec to raczej nic się nie będzie działo. Niestety obowiązki pochłaniają. Teraz chciałem jeszcze przez kawałek kwietnia coś porobić, ale niespodziewanie wyskoczył mi remont Ogniska TPD, w którym się udzielam, więc jak już wracałem wieczorem do domu, to nie miałem ani sił ani ochoty na hobby. Trzeba cierpliwości, z pewnością od października ruszę z kopyta, już po powrocie z Bośni i Hercegowiny oraz Chorwacji.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024