FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
24-09-18 22:58  Odp: [N] Dodatki żywiczne do modeli kolejowych
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Dzięki za informację wysyłałem e-maila z takim zapytaniem, więc jest nieaktualny.
Składam zamówienie, na razie nakrętki i nity w różnych rozmiarach.
Przymierzam się do zakupu OL49 1:25 z wydawnictwa Modelik. Chciałbym złożyć zamówienie na wszystkie dodatki jakie są możliwe do tego modelu. Mógłbym liczyć na pomoc?
Nie do końca wiem, które elementy będą pasowały i w jakich ilościach powinienem zamówić.

--

 
25-09-18 07:30  Odp: [N] Dodatki żywiczne do modeli kolejowych
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Mario wydaje mi się, że jest jakiś problem techniczny na stronie sklepu. Po wybraniu nitu zrywa połączenie i muszę czekać ok. 20 min zanim "wejdę" na stronę. W dniu wczorajszym spędziłem ponad 1h na składaniu zamówienia i się poddałem. Zerknij proszę, co się dzieje,
jak to jest większy problem to daj znać napiszę w e-mailu, co potrzebuję.

Pozdrawiam Adam

 
25-09-18 11:22  Odp: [N] Dodatki żywiczne do modeli kolejowych
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Przepraszam za zamieszanie problem był po mojej stronie. Przed zakupami należy się zarejestrować.

Pozdrawiam Adam

 
25-09-18 21:17  Odp: [N] Dodatki żywiczne do modeli kolejowych
pawcio37   

Mariusz możesz sprawdzić pocztę, czekam na odpowiedz.

 
15-02-19 19:01  Odp: [N] Dodatki żywiczne do modeli kolejowych
pawcio37   

Mariusz proszę o kontakt, kiedy będą sprzęgi na stronie sklepu?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024