FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 
14-02-19 09:26  Odp: [G] SB2C-4 Helldiver - wyd. AH 1-2/2011
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dzień dobry, jest gdzieś tutaj moderator? Atmosfera zgęstniała...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
14-02-19 10:10  Odp: [G] SB2C-4 Helldiver - wyd. AH 1-2/2011
zetpt 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 14
 

Witam.


Rzadko udzielam się ostatnio na forum, a tu taka perełka. Zacny model.
Gratuluję ukończenia modelu i to w tak wspaniałej jakości. Wszystko jest zrobione ze smakiem i wyczuciem.
Po tylu latach od ostatniej twojej galerii nie myślałem, że jeszcze coś zobaczę tak wspaniałego jak to wykonanie.
Przy okazji, bardzo zaintrygowały mnie dziurki wycięte w sposób doskonały. czytając opis i odpowiedzi nie zauważyłem żeby było coś więcej o tym elemencie, chyba, że przeoczyłem to, zafascynowany jakością zdjęć jak i samego wykonania modelu.
Robiłeś je jakimś tajemniczym przyrządem, czy tak "po chamsku" igłami od strzykawki? Proszę opisz to, jak powstawały, jest to dzieło samo w sobie niedoścignione i przyda się na pewno twoim naśladowcom.

Pozdrawiam.

--

Post zmieniony (14-02-19 10:13)

 
14-02-19 10:48  Odp: [G] SB2C-4 Helldiver - wyd. AH 1-2/2011
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wydaje mi się, że jest to "przysłowiowe szukanie dziury w całym" a z jakich powodów to zamilczę.
Model wprawdzie nie z kręgu moich zainteresowań, ale należy docenić wkład pracy, dbałość o szczegóły a jak napisali siedzący w temacie jest to jeden z trudniejszych modeli. Moje gratulacje !
Pozdrawiam.

 
14-02-19 10:54  Odp: [G] SB2C-4 Helldiver - wyd. AH 1-2/2011
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,śliczności,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
14-02-19 11:26  Odp: [G] SB2C-4 Helldiver - wyd. AH 1-2/2011
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Mucha, moderatorzy sa i patrza... I sie zastanawiaja, kto, komu, co i po co probuje udowodnic...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
14-02-19 12:17  Odp: [G] SB2C-4 Helldiver - wyd. AH 1-2/2011
Grzegorz82 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

Witam,

Model wykonany bardzo fajnie, poziom dla mnie całkowicie nieosiągalny na tą chwile.
Sama dyskusja.. przypomina przedszkole, i przypomina mi dlaczego się nie udzielam na forach. Od jakiegoś czasu.

--
W budowie:

USS Leutze, IJN Oyodo, HMS Graph

 
14-02-19 13:15  Odp: [G] SB2C-4 Helldiver - wyd. AH 1-2/2011
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rafael

> Mucha, moderatorzy sa i patrza... I sie zastanawiaja, kto, komu, co i po co probuje udowodnic...

Rafał, nie ma się co zastanawiać, bo to strata czasu ;)

Zamykam wątek. Z niesmakiem.

pozdr,
k.

P.S.: Autora wątku proszę o kontakt mailem, jeśli chce żeby wątek był posprzątany. W takim przypadku zostaną usunięte wszystkie wpisy prócz samej galerii - nikt nie będzie ślęczał nad tym i bawił się w sędziego żeby zdecydować co skasować, a co zostawić. Po "oczyszczeniu" wątek pozostanie dalej zamknięty. Jeśli takiego zgłoszenia od Autora nie otrzymam, wątek pozostanie w takim stanie w jakim jest.

k.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024