FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
17-02-17 12:28  Odp: [Z] Cant Z-506B Airone Mały Modelarz
FloggerB   

Czy to prawda, że MM ma być zakupiony przez jedno z wydawnictw modeli kartonowych ?
Byłoby trochę żal ale i pojawiłaby się nowa wizja - może niekoniecznie po oparach butaprenu.

Odpowiedz na tę wiadomość 

18-02-17 20:10  Odp: [Z] Cant Z-506B Airone Mały Modelarz
ceva 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 10
Galerie - 32

- 4

Przejrzałem ten zeszyt Leksykonu poświęcony naszemu Cantowi i przyznam, że czterech liter nie czochra. Może przejrzałem zbyt pobieżnie, ale na temat samego Canta to w tym zeszycie jest niewiele. Z rysunków to tylko sylwetki barwne na jednej kartce, dwa rysunki przekrojowe kadłuba (n.b. dostępne w internecie) niefortunnie umieszczone na dwóch kartkach przez co żeby z nich skorzystać trzeba wręcz wyrwać kartki żeby złożyć na płasko ze sobą dwie połówki rysunku, do tego chyba dwa schematy. Do tego kilka zdjęć w tym dwa "naszego" Canta jak płonie na jeziorze. Mam wrażenie, że więcej informacji niż o tytułowym samolocie jest na temat Morskiego Dywizjonu Lotniczego.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI

18-02-17 23:05  Odp: [Z] Cant Z-506B Airone Mały Modelarz
Rafael 
moderator

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 9
Galerie - 5

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3

- 2

Z literatury do CANTa kojarzy mi sie jeszcze taka publikacja:
Ali D'Italia No.05 - C.R.D.A. CANT Z506.

W srodku podstawowe rzuty z przekrojami, troche zdjec dosc dobrej jakosci, pokazane wnetrze kabiny...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat

09-02-19 14:00  Odp: [Z] Cant Z-506B Airone Mały Modelarz
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3

No to minęły nam 2 latka, a Canta jak nie było tak nie ma i ma pojawić się dopiero po rzekomo mającym ukazać się lotniskowcu USS ESSEX

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

09-02-19 15:02  Odp: [Z] Cant Z-506B Airone Mały Modelarz
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1

Troszkę się Perez 69 pospieszyłeś z tym przemyśleniem - trzeba było już poczekać z tym swoim wpisem do 14 marca 2019 roku - to by były równe 3 lat od momentu jak informacja co ma być następnym modelem po modelu 1-2-3/ 2016 " HMS Endeavour" pojawiła się na stronie LOK : )

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018