FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-01-19 11:51  [G] GM C15TA , WAK [1:25]
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Ulepiłem pierwszego swojego alianta. Kanadyjski transporter GM C15TA w malowaniu lekarza pułkowego 15 Pułku Ułanów Poznańskich. Włochy 1944. Autor: pan Mariusz Kita. Modelik kleiło się przyjemnie, dużo rysunków ale są części które za nic nie mogłem przypasować. Szczególnie wnętrze pojazdu. Trochę go ubłociłem. Już teraz widzę że druty są do wymiany.

<







--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
30-01-19 21:30  Odp: [G] GM C15TA , WAK [1:25]
malakser 



Na Forum:
Galerie - 24
 

Też miałem problemy z wnętrzem . Druty to jak sam pisałeś koniecznie do wymiany . Walorka z błota cóż kwestia gustu a gustach się nie dyskutuje :)
Wersja odkryta trzeba przyznać sympatyczniej się prezentuje .

 
30-01-19 23:01  Odp: [G] GM C15TA , WAK [1:25]
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Skopałem z tym błotem. Widziałem upaćkany T34 i wzorowałem się na nim a wyszło kiepsko. Szkoda że brudziłem. W następnym przykurzę tylko opony. Żadnych washów, błota i innych. To nie dla mnie, nie umiem ... Wydawało się takie proste a jednak wymaga artyzmu i zdolności.

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
31-01-19 13:08  Odp: [G] GM C15TA , WAK [1:25]
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Model jest fajnie zrobiony. Z tym błotem to faktycznie trochę nie tak poszło, ale to się chyba da poprawić. Szkoda takiego fajnego modelu.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024