FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
29-01-19 21:38  Odp: Błyskawica na wodzie. Prośba o uwagi.
RadoslawKamil 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Hej. Model jest ładny, ale imitacja morza świetna( jak to jest zrobione?). Spec ze mnie żaden, sam bym lepiej nie zrobił, ale po co to grube malowanie modelu? Ogólnie fanem farby nie jestem na papierze, cuda można zrobić co widać na nie których galeriach z lakierem i farbą na modelach ale to trzeba chyba dużo dużo praktyki. Zdjęcia są pięknie zrobione a już mnie się czepiali to i ja się czepne że miniaturki które można otworzyć w powiększeniu byłyby lepsze. No i dołączał się do proźby Rafaela: model ale jaki? Wydawnictwo, skala, projekt własny czy darmówka? Cokolwiek informacji dla porównania byłoby fajnie.
PS: W sumie to gdyby nie ta cała prowokacja autora to bym nic nie napisał :D
Pozdrawiam :)

 
29-01-19 22:54  Odp: Błyskawica na wodzie. Prośba o uwagi.
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Morze świetnie wyszło, pogratulować. Trochę za gęstą farba do malowania i szkoda, że dwa kolory. Nie będę się dalej wypowiadał, bo nie jestem wyrocznią, ale klej tak, żebyś miał z tego przyjemność.:-)
Ogolnie, gratuluję skończonego modelu:-)

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
30-01-19 10:36  Odp: Błyskawica na wodzie. Prośba o uwagi.
Lukee 

 

Ja też dorzucę swoje dwa grosze: morze świetne, odkosy super, zdjęcia bardzo wyważone i widać, że się na tym znasz - efekt zamierzony uzyskany w stu procentach.

Co do jakości modelu to Alski już napisał wszystko co można było i się z nim całkowicie zgadzam.

Pozdrawiam

 
30-01-19 14:01  Odp: Błyskawica na wodzie. Prośba o uwagi.
ChrissBis 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zdecydowanie poćwicz jeszcze sporo przed Bismarckiem.

--
Sklejacz

 
02-02-19 21:48  Odp: Błyskawica na wodzie. Prośba o uwagi.
Saburo 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Flagi za mało pofałdowane.

--
Pancernik Nagato
Superpancernik GrossDeutschland
Pancernik Bismarck

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024