FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 15Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
18-01-19 17:42  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Cześć,

Skończyłem maszty. Bomy zrobione ze szprych rowerowych i szlifowane na szlifierce kątowej. Wewnątrz masztów też są szprychy. Dla lepszego manewrowania każdy maszt ma specjalną podstawkę. Teraz będą one pomalowane, następnie dodam do nich liny i przykleję do okrętu.



--

Post zmieniony (18-01-19 18:14)

 
18-01-19 18:04  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
pawelecd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4


 - 1

Witam

Wykonanie super. Oglądam całość z niecierpliwością.


Pozdrawiam Paweł

--

Post zmieniony (18-01-19 18:33)

 
28-01-19 13:42  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Cześć,

Dzisiaj przedstawiam sporą aktualizację.

Dzwigi zostały pomalowane. Obecnie pracuję nad olinowaniem. Liny jak to w moich modelach wykonam ze specjalnej nici modelarskiej o grubości włosa. Kupuje je na konkursach.



Do okrętu dodałem wózki do transportu wodnosamolotów, podpory pod bomy oraz mocowania lin do bomów i haków. Doszedł tez trap na boku kadłuba oraz dźwigi do opuszczania go na boku nadbudówki (nie mają jeszcze olinowania). Do dwóch wózków przykleiłem już też 2 samoloty. Resztę samolotów dokleję dopiero jak będą przyklejone dźwigi z olinowaniem (które na potrzeby zdjęć zostały na sucho włożone). Inaczej będą mi przeszkadzały.

Tak to wygląda obecnie:





--

Post zmieniony (28-01-19 16:03)

 
28-01-19 14:26  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
darmuszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 1

Bardzo mi się Twoja praca podoba.

Model świetny. Nie wiem czy przegapiłem, bo wspominałeś, że nie będzie wydany ale gdybyś zmienił zdanie - kupuje w ciemno.

Kłaniam się
Darmuszka.

 
28-01-19 15:59  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czysta poezja, modelarski mjut na moje zmęczone życiem oczy... Brawo!!

 
28-01-19 21:52  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Świetnie. Po prostu czad:-)

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
19-02-19 12:45  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Cześć,

Tylne dźwigi i olinowanie skończone. Przykleiłem też samoloty.



--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 
19-02-19 13:45  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Kuba - miażdżysz:-)
Szybko i na temat:-)
Model niesamowicie jeszcze zyskał na ładunku tych samolotów:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
19-02-19 19:14  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
zbyszko_k 

 

Pełen szacunek. Coś niesamowitego.

--
zbyszko_k

 
19-02-19 19:30  Odp: [R] Japoński tender lotniczy Kamikawa Maru 1:200 (Projekt Własny)
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Sama przyjemność oglądać relację tak wykonywanego modelu.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 15Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024