FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 142 z 173Strony:  <=  <-  140  141  142  143  144  ->  => 
15-01-19 11:24  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Moim zdaniem na uwagę zasługuje amerykański typ "Atlanta" w malowaniu z 1942 roku.

 
16-01-19 13:01  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Moja prośba gorąca kierowana do projektantów okrętów podwodnych. Fajnie by było, gdybyście dokładali części pokryw wyrzutni torped, Taki drobiazg, niby w amerykańskich prostokącik, można dorobić. Ale w radzieckich, te łezki, nie udało mi się wyrysować zadowalającego kształtu. Przydałyby sie też do naklejania te wszystkie klapy, wejściówki itp. Niektóre modele wyglądają ładnie z kształtu, ale są ubogie w detale.

 
20-01-19 17:34  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

ja się podpisuję pod prośbą o nowe opracowanie ORP Błyskawica najlepiej z drugiej połowy 1944 roku. MacGregor działaj! no i nieśmiało poproszę o holenderski krążownik lekki Java z konfiguracji w czasie bitwy o morze Jawajskie i kanonierkę holenderską Floris.

--
----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
22-01-19 12:24  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
REMIK   

ORP Mazur stan na 1931r

 
22-01-19 16:19  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
István 

 

Witam,ja mam taką małą prośbę do projektantów o stworzenie takiego samolotu jak MiG-17PFU. Piękna maszyna z rakietami





Post zmieniony (22-01-19 16:26)

 
23-01-19 19:33  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Ja mam jedno pytanie do wydawców. Dlaczego bardzo częste jest zjawisko wydawania wszelkiego rodzaju klonów (a to Atago z początku służby a to z 1945, Krakowiak - Ślązak, Chikuma - Tone, Harvester - Hesperus itp...). Nie chcę robić z tego zarzutu, fajnie że się ukazują ale... Od lat na wznowienie czekają tak ciekawe pozycje jak HMS Belfast, USS Alaska czy choćby HMS Warspite. Wiem ukazał się ostatnio pancernik Malaya ale Warspite od Hala miał ten fantastyczny masywny pomost po przebudowie. Jak te pozycje się ukazują na aukcjach to momentalnie znikają i osiągają około 200 PLN i więcej. Dlaczego więc nie uderzyć w taki temat? Belfast i Alaska - piękne okręty.

 
23-01-19 20:17  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
siedem   

Pod Alaską podpisuje się obiema rękoma, ale wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu.

--
--
Pozdrawiam Marcin

 
23-01-19 20:41  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Alaskę bym chętnie ujrzał, ale jako projekt od podstaw, na miarę obecnych standardów. A jeszcze chętniej USS Guam, moim zdaniem miał ciekawszy kamuflaż ;) Liczę, że tego tematu nie spotka podobny los jak wznowionego niedawno Richelieu... :(

--

 
23-01-19 22:23  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
REMIK   

Jeśli miałbym wybierać pomiędzy Malaya a Warspite to wybrałbym tego drugiego. Niby podobne a jednak Warspite prezentuje się lepiej. Ale to oczywiście rzecz gustu. Myślę jednak że wznowienie tego okrętu to byłby hit sprzedażowy.

 
23-01-19 23:05  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Podejrzewam, że wszyscy o tym wiedzą. Warspite, Alaska, Belfast czy Le Terribe. Wszystkie te okręty byłyby na bank hitami sprzedażowymi a od lat ich nie ma.

Post zmieniony (23-01-19 23:05)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 142 z 173Strony:  <=  <-  140  141  142  143  144  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024