FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-01-19 23:05  [G] Polski samochód pancerny wz 28 z września 1939r.
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Witam Brać Modelarską!
Idąc za radą Szefa Forum skopiowałem swoją Galerię modelu polskiego samochodu pancernego wz 28 z Projektu grupowego 50 lat MM, aby nie zakłócając Galerii MM, gdzie przedstawiłem swoje 3 modele polskich aut pancernych zamieszczone w jednym numerze Małego Modelarza, móc zamieścić zdjęcia tego modelu w plenerze. Jestem na etapie brudzenia swoich dzieł i obfotografowywania ich w warunkach plenerowych nieco zbliżonych do otoczenia, w jakim mógł walczyć dany pojazd, którego model wykonałem.
Tak wyglądał model półgąsienicowego auta pancernego po jego wykonaniu.


, , , , , ,

, , , , , ,


Teraz wreszcie mam chwilę czasu, by obrobić i zamieścić następne zdjęcia z kolejnej sesji plenerowej moich modeli, tym razem samochodów pancernych: niemieckiego SdKfz 232 Funk i polskiego wz 28.
Niestety z powodu problemów technicznych trochę fotek straciłem i były już niestety nie do odzyskania, więc muszę się zadowolić tym, co pozostało i pokazać Wam te, które odzyskałem. Scena w zamyśle ma przedstawiać pojedynek polskiego lekkiego autka pancernego z ciężkim, niemieckim. Podchodząc patriotycznie, lecz mało realnie, biorąc pod uwagę opancerzenie i uzbrojenie obu pojazdów na zdjęciach dym częściej zasnuwa wóz niemiecki, co praktycznie nie byłoby możliwe. Dopiero na przedostatniej fotografii płonie trafiony pociskami zapalającymi z 20 mm działka niemieckiego SdKfz 232 polski wz 28 uzbrojony jedynie w km.


, , , , ,,

, ,, , , ,


, , ,, , ,

--

Post zmieniony (19-01-19 23:09)

 
20-01-19 07:12  Odp: [G] Polski samochód pancerny wz 28 z września 1939r.
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Bardzo mi się podoba model. Swoją drogą tamten numer MM-a jak się ukazał to był szok bo 2 fajne modele w 1-nym numerze. Dodajmy modele całkiem przyzwoite choć bez wnętrza. Oczywiście miałem to sklejone i robiło wrażenie. Wystarałem się o ten archiwalny zeszyt w nietragicznym stanie. Jednak jakość kartonu , bo druk nie jest taki zły, to nie zachęca do zrobienia replayu w standardzie. Może MM zamiast wydawać Vasy które i tak bardzo mało kto sklei , to by zrobił powtórkę tamtego zeszytu.

 
20-01-19 11:15  Odp: [G] Polski samochód pancerny wz 28 z września 1939r.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Brawa za model i dioramę. Podobają mi się i to bardzo.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024