FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 140 z 173Strony:  <=  <-  138  139  140  141  142  ->  => 
02-01-19 05:46  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

T 34 to bolszewickie badziewie. Złom jakich mało, szkoda roboty na takie modele. Ale mam wielką prośbę co prawda do wydawcy a nie projektantów , o wznowienie Pzkpfw.IV w skali 1:16. Bo ten co był to wspaniały model lecz bardzo trudny dziś do zdobycia. Myślę że wiele osób by było zainteresowanych wznowieniem.

 
02-01-19 06:39  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Panzer IV to hitlerowskie badziewie. Szkoda roboty na takie modele. Ale już taki Gepard, od tych powojennych, fajnych Niemców, to byłoby coś.

--
serwusik

 
02-01-19 09:35  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Rekrut 

 

ABC: >T 34 to bolszewickie badziewie<
a czym według ciebie jest Pzkpfw.IV?

 
02-01-19 09:39  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Ludziowie! Wiem, że jest zima, ale to nie paśnik.
Przestańcie karmić trolle.
;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
02-01-19 10:01  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Bohaterski żołnierz Wehrmachtu za pomocą wspaniałego sprzętu chronił Europę przed bolszewicką rasą morderczą. Taki był cytat z kroniki w czasie wojny. Sam T 34 się trochę wywodził co prawda z amerykanskiego czołgu Christiego ale wykonaie z powodu zatrudniania kobiet i dzieci było dramatycznej jakości. Trochę radzieckich czołgów mi się podoba jak IS2, IS 3 , ale naprawdę nie ma co porównywac T 34 do Panzer IV czy nawet Panzer III. I wcale nie żartuję z gorącą prośbą o wznowienie tego ciemnoszarego Panzer IV w skali 1:16, coś pięknego. Już z takich wznowien sobie skleiłem Panzerjeger Triebwagena 51 i bardzo mi się podoba, chociaż tu akurat rosyjskie wagony pancerne tez planuę robić bo są ciekawe. Ale błagam nie puszczajcie więcje T 34 bo nie mozna na to patrzeć.

 
02-01-19 13:42  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Rak71 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No to nie patrz

--
Małe jest piękne!!!!

 
02-01-19 16:20  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Alenka 



Na Forum:
Galerie - 12
 

T 34 to bolszewickie badziewie???

 
02-01-19 16:48  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Mam prosbe o przeniesienie sie z dyskusjami swiatopogladowymi do Karton Cafe, albo jeszcze dalej. Tutaj nie ma na nie miejsca. Model jest modelem, a jak sie zaczyna do niego przypisywac jakas ideologie, to chyba zaczyna byc cos nie halo. Wydawalo mi sie, ze dzieki temu pokazujemy rozwoj techniki, czasem nawet jej swoiste piekno. Musi to byc powod do sporow?

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
02-01-19 18:22  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Alejka nie chce rozwijać kwestii światopoglądu bo za chwilę Rafael nie zdzierży i powycina. Ale byłem pod wpływem dziadka i wujków którzy jezdzili Stugami. Więc nawet 4 pancerni do końca mnie nie przekonywali.

 
02-01-19 19:34  Odp: [Koncert życzeń] Prośba do projektantów
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

ABC, a mnie się na twoją ortografię ciężko patrzy i zamiast bić pianę wróć do słowników języka polskiego z pożytkiem dla siebie i ku uldze innych.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 140 z 173Strony:  <=  <-  138  139  140  141  142  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024