FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-12-18 13:51  [G] Bofors wz.36 1:16 GPM...
Miszka 

Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Chcialbym na koniec roku przedstawic taka sympatyczna armatke wydana przez wydawnictwo GPM.Model mimo drobnych podzespolow kleil sie sympatycznie.Wykonalem go juz jakis czas temu ale dopiero teraz mam czas go zaprezentowac.Tradycjnie juz model malowany i waloryzowany przeze mnie.Posiada ruchome ogony oraz obracajace sie kola.Zapraszam do ogladania.







Post zmieniony (30-12-18 13:52)

 
30-12-18 15:21  Odp: [G] Bofors wz.36 1:16 GPM...
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ładnie usyfiony kawałek modelu! Brawo!

 
31-12-18 19:47  Odp: [G] Bofors wz.36 1:16 GPM...
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Model niby mało skomplikowany, ale ciekawie wygląda. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
31-12-18 22:13  Odp: [G] Bofors wz.36 1:16 GPM...
Piotreq 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Popełniłem kiedyś ten model w skali 1:25. Niestety ma pewne błędy merytoryczne, z których najważniejszy jest zły kształt oporopowrotnika oraz osłony.
U Ciebie tarcza działa ma zły kształt oraz jest za bardzo wysunięta do przodu. Na pocieszenie dodam, że ja mam w swoim Boforsie te same błędy. Bardzo ładnie właściwy kształt pokazuje to zdjęcie:
https://trybun.org.pl/wp-content/uploads/2017/06/bofors2.jpg

Pozdrawiam

 
31-12-18 23:29  Odp: [G] Bofors wz.36 1:16 GPM...
Miszka 

Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Tak wiem ale w sumie calosc wyszla ok wiec nie zmirnialem.Grunt ze model sie podoba.Dziekuje za mile slowa wszystkim i zycze wielu ukonczonych modeli w Nowym 2019 roku!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024