FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
31-12-18 01:00  [G] Armata 42 funtowa /Sklej Model/ 1:25
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 39
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 3

Witam,
Postanowiłem sprawdzić wydruki nie offsetowe i pomimo zabezpieczeniem wycinanki lakierem w spraju lipa. Na zagięciach wyciera się błyskawicznie. Naturalnie zwijanie elementu do średnicy poniżej 1cm również kończy się pękaniem farby co jest oczywiste bo farba jest naniesiona na papier. Co innego gdy farba wsiąknie w karton. To tyle moich prywatnych wywodów.

Wycinanka ładna spasowanie dobre, instrukcja też bez zarzutu jak wiadomo Jurgen pod tym kontem już nas przyzwyczaił. Gramatura kartonu trochę jak dla mnie za chuda. Tyle pitolenia.




--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
31-12-18 06:36  Odp: [G] Armata 42 funtowa /Sklej Model/ 1:25
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Za gruba gramatura na delikatnym nadruku to chyba w ogóle by połozyła próby zwijania detali. A tak to model oczywiście super.

 
31-12-18 07:24  Odp: [G] Armata 42 funtowa /Sklej Model/ 1:25
RAVEN6   

Model bardzo ładny. Mam tylko takie pytanie jak jest w końcu z tym drukiem? Na stronie wydawnictwa Sklej Model pisze, że jest to jednak druk offsetowy...

 
31-12-18 08:06  Odp: [G] Armata 42 funtowa /Sklej Model/ 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Przecież Krystian napisał w pierwszym zdaniu - "Postanowiłem sprawdzić wydruki NIE OFFSETOWE ...", czyli wydrukował sobie cyfrowo, aby sprawdzić reakcję druku z klejami agresywnymi. Normalnie druk jest offsetowy.
Jak napisałeś pod KONTEM, no jak ? : ))))

Post zmieniony (31-12-18 08:07)

 
31-12-18 12:14  Odp: [G] Armata 42 funtowa /Sklej Model/ 1:25
mondo   

No i fajnie:),teraz jeszcze trza by zbudować cały okręt wokół tej armaty:)..

 
31-12-18 19:39  Odp: [G] Armata 42 funtowa /Sklej Model/ 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Kolejny świetnie wykonany model w Twojej kolekcji. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
02-01-19 10:41  Odp: [G] Armata 42 funtowa /Sklej Model/ 1:25
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,wydruk mi się podoba ,model też ,choć brakuje mi pozostałej części tego fragmentu,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024