FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 132 z 134Strony:  <=  <-  130  131  132  133  134  ->  => 
27-12-18 12:02  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

opty1972 to że jesteś w jakieś połowie, nie znaczy że w tej ważniejszej.
Daj na luz albo zjedz ze dwa jabłka. Przeczyści Cię i będzie Ci lżej :-)
Pzdr

 
27-12-18 12:09  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ty masz swoją rację, wydawnictwa swoją. Niech tak zostanie. Tylko po co te inwektywy?

PS. Na znak protestu, możesz się obrazić i nie kupować modeli reklamowanych na FB.
--

Post zmieniony (27-12-18 12:15)

 
27-12-18 13:52  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Opty1982, czy ja moge Cie prosic o lekkie spauzowanie? Bo nie chce mi sie po raz n-ty czyscic tego watku, a widze, ze tym razem bedzie to za Twoja przyczyna... Szanuj moze odrobine czas innych, bo czesc tresci Twoich wpisow nijak sie ma do tresci watku. Raz juz Ci kiedys zwracalismy uwage, teraz kolejne wpisy nie na temat leca do kosza bez ostrzezenia. Dyskusja na temat polityki wydawniczej, prezentacji na FB, nienawidzenia lub nie tegoz portalu i wszelkie deklaracje na ten temat to raczej nie tutaj, a w jakichs osobnych watkach, najlepiej w KC. W sumie to dotyczy tez wszystkich innych...
Norvik, poczyszcze tu troche, ale daj mi chwile, bo pare dni w szpitalu skutecznie zdezorganizowaly mi biezace sprawy...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
27-12-18 14:07  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Rafael@ dzięki, chociaż to już ostatnie dni tego wątku
(mam nadzieję, że z tym szpitalem to nic poważnego...)

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
27-12-18 16:37  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Zanim Rafael zabierze się do zamiatania śmieci w wątku, wepcham się tu z wpisem kompletnie "nie na temat".
Otóż wydaje mi się Norvik że Tobie zwyczajnie nikt nie podziękował za pomysł i realizację.
Jeśli się pomyliłem to przepraszam, ale chciałbym żebyś wiedział, że jest nas paru dla których ten wątek ma głęboki sens.
Doceniam, szanuję i podziwiam pracę i cierpliwoscTwoją, Kolegów wyszukujących nowinek, oraz Szanownych Moderatorów (powrotu do zdrowia Rafaelu!) dbających o czytelność tego radosnego bałaganu. ;)

Dziękuję i pozdrawiam.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
27-12-18 21:28  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Tomek 

 - 2

Przychylam się do zdania piottera! Chętnie zaglądam, aby zobaczyć co tam nowego się ma pojawić! Szczęśliwego Nowego Roku!

 
27-12-18 23:19  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

No, sam kupiłem kilka modeli tylko dlatego, że ktoś je tu zaprezentował. Bez tego pewnie bym nie wiedział o ich istnieniu.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
28-12-18 09:49  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
bomb007 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 7
 

Wielkie dzięki Norvik za prowadzenie tego tematu!
Tak osobiście zastanawiam się nad sensem wpisywania zapowiedzi i plotek, bo dużo tematów "wisi" latami. Może tylko nowości by wystarczyły? Ot taka propozycja do dyskusji :)
Druga sprawa to wprowadzenie kategorii dla początkujących. Myślę, że warto wyraźnie zaznaczyć, które pozycje są adresowane do takich modelarzy.
Co o tym myślisz?

 
28-12-18 12:15  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Ja też uważam, że temat "Nowości i zapowiedzi" jest potrzebny, dziękuję i jestem wdzięczny Norvikowi, że go prowadzi i mu się chce.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
28-12-18 15:49  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Bardzo dziękuję za te wszystkie miłe słowa. Ja dziękuję wszystkim, którzy merytorycznie przyczynili się do powodzenia tego wątku, bo przecież to nie tylko moja, ale i Wasza zasługa. Dziękuję też Moderatorom, którzy od czasu do czasu sprzątają tę stajnię Augiasza i zapraszam ich częściej :)

bomb007@ plotki bardzo często zamieniają się w konkretne projekty, a często dzięki nim konkurencja też odkurza swoje z szuflady i na rynku mogą się pojawić dwa niezależne modele. Zresztą nawet zapowiedzi (vide Haliński) mogą trwać latami... W przyszłorocznym wątku może trochę powywalam starych zapowiedzi i plotek. Co do kategorii "dla początkujących" to musiały by być to modele rzeczywiście bardzo proste (takie jakie wydaje np. Wektor) bo jak ustalić czy dla kogoś model jest łatwy czy trudny ? Myślę, ze nie będziemy tworzyć nowej kategorii, ale raczej za informacją o modelu będę dodawał informację typu "model dla początkujących" ,albo "model dla najmłodszych". Chyba, ze macie inne pomysły...

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 132 z 134Strony:  <=  <-  130  131  132  133  134  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024