FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
10-12-18 09:24  Odp: [G] Ki-84 Hayate ("Porywisty wiatr") A. Haliński nr 1/2006 1:33
dyra63   

Dobra ,już przeczytałem ,forma tego forum jest trochę inna niż te na których piszę .Nie wiedziałem ,że każdy post trzeba indywidualnie otwierać -trochę to mało czytelne - chyba,że mam coś źle ustawione.Jeszcze raz dzięki .Jak skończę malować obraz to wrzucę do tematu.

--
Pozdrawiam Adam

 
10-12-18 11:46  Odp: [G] Ki-84 Hayate ("Porywisty wiatr") A. Haliński nr 1/2006 1:33
skarczew   

@dyra63:
Musisz przełączyć się na widok płaski (a nie "drzewo").

Co do poprawności malowania, to japoniec zapewne ma prawidłowe malowanie. Nie jestem tylko pewien czy ten konkretny kamuflarz pochodzi z dokładnie tego samego okresu i miejsca co kamuflarz hamerykańca.

 
10-12-18 16:59  Odp: [G] Ki-84 Hayate ("Porywisty wiatr") A. Haliński nr 1/2006 1:33
dyra63   

Dzięki ,ustawiłem na płasko, teraz jest ok.Znalazłem malowanie Ki-84 z zimy 1945 z jednostki, która operowała w rejonie Tokio i tak go namaluję.

--
Pozdrawiam Adam

 
11-12-18 06:41  Odp: [G] Ki-84 Hayate ("Porywisty wiatr") A. Haliński nr 1/2006 1:33
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Ładny model (silnik - cacuszko) i fajny pomysł prezentacji. Składam Waszmosci wyrazy uznania.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
22-12-18 18:05  Odp: [G] Ki-84 Hayate (
dyra63   

Tak jak pisałem parę postów wcześniej -obraz gotowy i pasujący do tematu .Pozdrawiam i życzę wszystkim modelarzom spokojnych i dobrych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.


Post zmieniony (22-12-18 18:49)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024