FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
11-06-17 16:20  [R] P-39D Airacobra - KA
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

Siemandero!



Jakoś tak ostatnio wychodzi że nie mam zabardzo czasu na żadne ze swoich hobby. Pech, ale coś kleić trzeba, początkowo miałem kleić HMS Hesperus ale za dużo z tym roboty. Rozgrzebałem więc aircobrę którą niechcący kupiłem w empiku.

Zaczynam od amerykańca, rosjanin będzie miał opóźnienie kilku etapów.

Szkielet pasowany na sucho, nieobrabiany. Ogólnie to robota wlecze mi się niemiłosiernie, z przejęcia ręce mi się trzęsą :)

Pozdrawiam,
Karol

--

Post zmieniony (27-11-18 15:46)

 
18-06-17 22:28  Odp: [R] P-39D/N Airacobra KA
Kondee 

 

Mam nadzieję na fajną relację. Zacząłem kleić ten model i niestety wersja amerykańska poszła do kosza (zostało mi dużo "złomu" jako zapasu koloru więc ewentualnie służę pomocą). Teraz jestem w trakcie klejenia wersji radzieckiej. Bardzo jestem ciekawy jak Ci to pójdzie - jak dla mnie model bardzo trudny.

Post zmieniony (18-06-17 22:50)

 
19-06-17 07:31  Odp: [R] P-39D/N Airacobra KA
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

Ja też :D Na razie mam lekkiego pietra po wpisach kolegów z sąsiedniej relacji, więc będę pracował bardzo powoli. A i chwilowo zakopałem się w innym hobby.

--
Inne moje projekty: Batignolles-Châtillon Char 25T, STRV 103C, Trabaccolo
Przyjemność powinno się mierzyć stopniem realizacji zamierzeń, panie Liang


 
20-06-17 22:09  Odp: [R] P-39D/N Airacobra KA
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

W babeczkach ...?

--
serwusik

 
21-06-17 07:43  Odp: [R] P-39D/N Airacobra KA
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

?

Programowanie grafiki i na dodatek zapieprz w pracy.

--
Inne moje projekty: Batignolles-Châtillon Char 25T, STRV 103C, Trabaccolo
Przyjemność powinno się mierzyć stopniem realizacji zamierzeń, panie Liang


 
29-09-17 20:36  Odp: [R] P-39D/N Airacobra KA
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

Tak sobie, średnio mi to wychodzi za mało doświadczenia chyba.



Karol

--

Post zmieniony (15-07-18 08:56)

 
29-09-17 23:50  Odp: [R] P-39D/N Airacobra KA
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Na obrazkach widzę wzorowo a nie średnio. Średnio to jest złapać dwie kury za ogon i żadnej nie złapać, a do tego ten zapieprz w pracy... Skup się na jednym modelu raczej.

 
27-11-18 15:46  Odp: [R] P-39D/N Airacobra KA
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

Potrzebuję coś z papieru skleić. Puma ostatnio mało papierowa, zrobienie zawieszenia tak jakbym chciał chyba jest niemożliwe bez drukarki 3d, moje ambicje wciąż kłócą się z rzeczywistością, czekam kto wygra.

Potrzeba pracy w papierze zmotywowała mnie w końcu do kupienia kabinki do aircobry i odblokowała prace nad poszyciem. Ogólnie jestem zadowolony, udało się prawie bez szczelin, ta z prawej strony nie wiem dlaczego się pojawiła: całe poszycie dziobu uformowałem bez szkieletu i tylko nasunąłem klejąc tylko na styl do poszycia kabinki a ta bladź wzięła się zapadła pod literką 'Q'.

Co do śladów łączeń to najwyraźniej BCG coś zrobił z akwarelkami bo na sucho łączenie było delikatnie jaśniejsze.





Wnioski wyciągnięte, lecę dalej.

A, i jeszcze jedna rzecz, eksperymentuję z hostowaniem zdjęć na onedrive bo jak się dowiedział ostatnio postimage wyświetla niezbyt cenzuralne reklamy, więc w trosce o ludzi bez adblocka linki bez reklam. Miniaturki prowadzą do full HD zdjeć, nie powinny wygasać.

--

Post zmieniony (27-11-18 17:49)

 
27-11-18 17:23  Odp: [R] P-39D Airacobra - KA
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Wygląda to bardzo ciekawie. Będzie piękny model.

Nie mogę obejrzeć zdjęć, Po kliknięciu na zdjęcie pojawia się komunikat, że nie mam uprawnień do wyświetlania tej strony.
Czy to tylko u mnie?

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
27-11-18 17:31  Odp: [R] P-39D Airacobra - KA
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

Najwidoczniej tylko dla mnie działają, zaraz poprawię.

Powinno być lepiej. I jak?
--

Post zmieniony (27-11-18 18:21)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024