FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 18Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
20-09-16 23:25  [P] Modele wydawnictwa Answer
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Witam, koleżanki i kolegów.
Otóż sprawa wygląda następująco:

Czy ktoś posiada takie modele jak:

IJN JUNYO
IJN ISE
IJN AKAGI?

Chciałbym się dowiedzieć jak były one wydrukowane, ponieważ stałem się właścicielem owych modeli poprzez licytację na alledrogo. Moje modele wydrukowane są cyfrowo, co mi się bardzo nie podoba, druk nie jest jednolity kolor szary ma przebarwienia. Pisząc wcześniej do wystawiającego aukcje o tym,że chciałbym zwrócić model (wtedy samo JUNYO), otrzymałem następującą odpowiedź:

"Niestety ale druk cyfrowy jest obecnie na tyle rozpowszechniony a my stosujemy go od dłuższego już czasu, że nie ma potrzeby rozgraniczania w aukcjach rodzaju druku.
Ponadto jet to aukcja od 1 zł.
Zatem niestety zwrotu przyjąć nie możemy."

Dodam tylko, że w aukcji nie jest podany rodzaj druku, co wg. mnie jest bardzo istotne.

Acha, otrzymałem jeszcze takie modele jak IJN MOGAMI, IJN TAIHO. Te okręty wydrukowane zostały offsetowo...

Pozdrawiam.

 
20-09-16 23:30  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
frezzo 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Junyo (ten był chyba od zawsze cyfrowy- tak też występuje w sklepie Orlika), Akagi - mam laserowe wydanie z portalu aukcyjnego:) Taiho też mam offset.

Post zmieniony (20-09-16 23:32)

 
20-09-16 23:55  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Junto wydrukowany był offsetowo, dodruk jest cyfrowy. Co do Akagi, Ise i Taiho to widziałem je offestowe, ale dodruki mogą być cyfrowe.

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
21-09-16 00:00  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

No okej, tylko teraz się zapytuję czy wystawiający powinien poinformować o rodzaju druku.
Dodam, że wystawiający używa maila "modele@answer.pl" :)))

 
21-09-16 07:07  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zerknij czy masz kompletne szalupy w Ise...

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
21-09-16 07:25  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeśli kupiłeś model od wydawcy , to do 14 dni mozesz zwrócić towar bez podawania przyczyny . Zerknij na alle jakie masz prawa .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
21-09-16 11:46  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Czy sprzedawca zarejestrowany jest na Allegor jako firma? Jeśli tak to powinien mieć obowiązek przyjąć zwrot towaru. Dostałeś paragon?

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
21-09-16 12:05  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam,

te pozycje od długiego już czasu dostępne są w druku cyfrowym. Nie wyróżniamy rodzaju druku, są to technologie zastępcze.

Zwracam uwagę, że w przypadku zakupu czasopism (a tym są nasze modele) sprzedawcy nie będą przyjmować zgodnie z ustawą zwrotów. Ustawa ze względu na możliwość kopiowania nie przewiduje możliwości zwrotów.

W tym wypadku kupował Pan jak rozumiem modele z aukcji od 1 zł - ceny jak obserwowaliśmy są często bardzo atrakcyjne więc tym bardziej budziłoby to wątpliwości.

W przypadku wątpliwości zawsze przed zakupem można zapytać. Taiho był dostępny jedynie w druku offsetowym, nigdy cyfrowym.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
21-09-16 12:33  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A tak , tu się zgadza , czasopism nie można zwrócić . A szkoda , władza nie przewidziała takiej sytuacji .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
21-09-16 14:46  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
Paweł/Fisk78 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Panowie .Spokojnie .własnie tresuje wydruki cyfrowe z Answer .Relacja z testów w osobnym poście.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 18Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024