FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
16-12-03 19:16  [G] Mosquito z MM
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Obiecalem kiedys ze go pokaze. No to jest.

Post zmieniony (08-01-14 17:12)

 
16-12-03 19:17  Re: Mosquito z MM
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
I jeszcze jedno.

pozdrawiam,
MarcinS

 
16-12-03 19:20  Re: Mosquito z MM
Lop 

 

Spoko :-)
Z czego kółka zrobiłes?

Pozdro

*----o(O)o----*

 
16-12-03 19:23  Re: Mosquito z MM
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4

Kola sa z warstw tektury. Oszlifowane, pomalowane plakatowka i polakierowane. Troche zabardzo sie blyszcza.

pozdrawiam,
MarcinS

 
17-12-03 10:27  Re: Mosquito z MM
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Moze to bedzie w lepszej jakosci.

pozdrawiam,
MarcinS

 
17-12-03 10:32  Re: Mosquito z MM
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Chyba Tak. Prozba do administratora o wyciecie tych samych zdjec z pierwszego postu

pozdrawiam,
MarcinS

 
17-12-03 10:45  Re: Mosquito z MM
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Super daj więcej i napisz coś o modelu

 
17-12-03 14:53  Re: Mosquito z MM
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4

Na temat tego modelu byl juz jeden watek <www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=30655&t=30473#reply_30655> (autorstwa Zdzislawa) i tam zostala zawarta wlasciwie cala prawda o tej wycinance. Tak w skrocie moge tylko napisac, ze nie ma wiekszych problemow z pasowaniem czesci. Model ma troszke zbyt uproszczone detale, ale moze to dac pole do wykazania sie "waloryzatora". Bardzo by mu pomogly wneki podwozia i staranniej opracowana kabina. Nie oznacza to ze elementy ktore znajduja sie w wycinance zrobione sa zle. Model nie wymaga gotowej kabinki. wszystkie elenty w tej wersji sa rozwijalne i wystarczy znalezc odpowiednia folie do ich wykonania. Byl niedawno watek o przeszkleniach.
Wiecej fotek pewnie nie bedzie gdyz nie mam cyfrowki. Dzieki za pozytywne opinie, ale wydaje mi sie ze zdzislawowy Mosquito wyglada jednak lepiej.
Pozdrawiam

pozdrawiam,
MarcinS

 
31-12-03 11:00  Re: Mosquito z MM
Kris 



Na Forum:
Relacje w toku - 3


 - 10

Ja tęż go właśnie kończę (Płatowiec mam już cały), ale jestem trochę zawiedziony. O ile wręgi pasują do poszycia, o tyle niektóre sąsiadujące ze sobą segmenty niekoniecznie. Właśnie się zastanawiam, czy zrobić go z podwoziem i postamić w domu, czy bez podwozia powiesić w pracy.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024