FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
20-11-18 17:15  Odp: [N] Kalendarz od Model-Hobby na 2019 rok
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Oczywiście każdy ma w domu biały pisak a jak nie ma, to kupi sobie w Żabce czy innej Biedronce...

Jestem pewny, że kalendarz zawiera 12 wspaniałych rysunków (wystarczy zresztą tylko popatrzeć na ten grudniowy!), ale czarne tło to totalna bzdura. Ciekaw jestem, co było powodem takiego właśnie wyboru?

 
20-11-18 19:56  Odp: [N] Kalendarz od Model-Hobby na 2019 rok
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Bo tak naprawdę to bardzo rzadko albo wcale coś się zapisuje w takich kalendarzach z obrazkami.

 
20-11-18 21:15  Odp: [N] Kalendarz od Model-Hobby na 2019 rok
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Kalendarz nawiązuje do kolorystyki okładek modeli.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
21-11-18 20:09  Odp: [N] Kalendarz od Model-Hobby na 2019 rok
Dżuma 



Na Forum:
Galerie - 3
 

ja dziś otrzymałem wiadomość z wydawnictwa o wysyłce i już nie mogę się doczekać, ale jak na złość pewnie przyjdzie po weekendzie

a czy już ktoś otrzymał swój zamówiony kalendarz? jak wrażenia?

 
25-11-18 12:46  Odp: [N] Kalendarz od Model-Hobby na 2019 rok
-MODEL-HOBBY- 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dla tych wszystkich którzy jeszcze nie otrzymali swojego egzemplarza. I tych którzy nadal zastanawiają się nad kupnem jednej z ostatnich sztuk.

Hosted on Fotki

--
MODEL HOBBY - RAJ MODELARZA

 
03-01-19 13:22  Odp: [N] Kalendarz od Model-Hobby na 2019 rok
Kartonik39 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Szanowne wydawnictwo. Na stronie kalendarza z miesiącem kwietniem jest błędnie wstawiony miesiąc pomocniczy/wsteczny. Powinien być marzec a mamy..... wrzesień. Feeeeeee!

--
Vivat czołgusie!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024