FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
14-11-18 16:01  [G] Polski samochód pancerny Wz 34 z września 1939r.
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Witam!
Idąc za radą szefa skopiowałem galerię tego modelu ze swojej Galerii "50 lat MM", gdyż nie chciałem zaburzać całej prezentacji, gdzie są zamieszczone przez wielu Kolegów fotografie także ich modeli aut pancernych Wz 34, Wz 28 i Wz 29.
Tak wyglądał model polskiego samochodu pancernego Wz 34 z września 1939r. wykonany z Małego Modelarza nr 5/87 przed waloryzacją i w wersji domowej.

, , , , , ,

, , , , , ,

A to jego zdjęcia plenerowe wykonane indywidualnie samemu autku oraz wspólne z prezentowanym wcześniej modelem lekkiego czołgu Vickers E w scenerii bojowego patrolu w dzień i w zachodzącym słońcu. Na koniec plenerowej galerii pamiątkowe zdjęcie obydwu modeli wraz z ich autorem :-)

, , , , , ,

, , , , ,

, , , , , ,

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
14-11-18 17:16  Odp: [G] Polski samochód pancerny Wz 34 z września 1939r.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Kolejne brawa i za model i za pokaz w terenie.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
14-11-18 17:48  Odp: [G] Polski samochód pancerny Wz 34 z września 1939r.
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

A Sławek nic tylko siedzi i robi te swoje modele. I tak co tydzień jeden.
Gratuluję Sławku kolejnego pięknego modelu w kolekcji pojazdów polskich.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
14-11-18 18:51  Odp: [G] Polski samochód pancerny Wz 34 z września 1939r.
bomb007 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 7
 

Na prawdę ładny model! Zdjęcia w plenerze świetne. Szczególnie te z dymem!

 
14-11-18 22:38  Odp: [G] Polski samochód pancerny Wz 34 z września 1939r.
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Masz w ogródku takie miejsce z okopami i zasiekami, czy za każdym razem budujesz nowe w plenerze?

--
serwusik

 
18-11-18 15:26  Odp: [G] Polski samochód pancerny Wz 34 z września 1939r.
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Bardzo dziękuję za uznanie!

Andrzejku, zabrzmiało to prawie jak "a świstak tylko siedzi i zawija w to sreberko" ;-). Tak naprawdę to kleję z doskoku, bo ciągle brakuje czasu, a teraz trochę go poświęciłem na plenery. Jak zaczną się jesienne słoty to czasu będzie więcej.

L.P. Chciałbym mieć w ogródku taką uniwersalną dioramkę, którą można byłoby dowolnie przerabiać, ale nie mam własnego ogródka tylko działkę POD, więc istnienie tam czegoś takiego, a tym bardziej jak wpadają na działkę wnuki jest praktycznie niemożliwe:-). Za każdym razem więc buduję nieco inne podłoże do zastosowania dla kilku modeli i wyjeżdżam z nim w plener, a tam staram się zgrać w obiektywie aparatu plener, model i podstawkę.

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
18-11-18 19:13  Odp: [G] Polski samochód pancerny Wz 34 z września 1939r.
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Sławku, masz rację, że tak to zabrzmiało, ale mam nadzieję, że Cię to nie dotknęło. Miał to być wyraz podziwu dla Twojego tempa sklejania i prezentowania kolejnych modeli. Chciałbym mieć takie tempo sklejania.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
19-11-18 11:15  Odp: [G] Polski samochód pancerny Wz 34 z września 1939r.
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Andrzejku oczywiście, że mnie nie dotknęło i dziękuję jeszcze raz za uznanie, a napisałem tak żartobliwie nawet z symbolem ;-) bo tak mi się skojarzyło z reklamą :-))). A te prezentowane w plenerze modele to już wcześniej zrobione, a tylko po zastosowaniu brudzenia wyjechałem z nimi w teren na sesje fotograficzną. Tak więc tempo klejenia statystycznie jak u każdego, kto pracuje zawodowo i ma na miejscu rodzinę, w której oprócz dzieci są także wnuki :-)

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
20-11-18 06:17  Odp: [G] Polski samochód pancerny Wz 34 z września 1939r.
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

I co mam powiedzieć? Jak zwykle, kawał dobrej roboty.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024