FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-11-18 20:02  [G] LVT(A)-1 Amtank Angraf
malakser 



Na Forum:
Galerie - 24
 

Z zasady jestem skrytoklejco ale nigdzie nie widziałem tego modelu sklejonego więc postanowiłem pokazać moje wypociny :)
Model ze stajni Angraf projektant to Dariusz Wandtke . Model spasowany dobrze i wszystkie babole to raczej moja wina :(. Szczególnie strop wierzy spaprałem . Coś tam nie tak skleiłem i musiałem odrywać co niestety nie pozostalo bez śladu . Gąsienice to lasery co nie zmienia faktu że i tak są bardzo pracochłonne . Ogólnie układ jezdny i gąsienice to 2/3 czasu poświęcony na model .
Galerie zamieściłem również na "jasnym" forum https://papermodels.pl/showthread.php?tid=10458 :)

















Przymiarka do nieco zakurzonego Dragon Wagona M25 . Chyba go tam zostawię :)






I na koniec jeszcze porównanie z Churchillem Mk.VII który małym czołgiem nie jest a LVT go przerasta :)




Post zmieniony (13-07-19 13:33)

 
17-11-18 20:15  Odp: [G] LVT(A)-1 Amtank Angraf
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Imponujący. Uchylam kapelusza. ;)
Fajnie to wygląda w zestawieniu z innymi.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
17-11-18 20:30  Odp: [G] LVT(A)-1 Amtank Angraf
Madness 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 20


 - 1

Świetny! Teraz ino mały desancik na japońską wyspę :)

--
Pierwsza Stolica! Aktualnie Poznań.

G: Tiger Mm

 
18-11-18 10:46  Odp: [G] LVT(A)-1 Amtank Angraf
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję wykonania. Podoba mi się.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
18-11-18 12:33  Odp: [G] LVT(A)-1 Amtank Angraf
Roli 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Gratuluję , bardzo ładny . Lubię nie malowane modele .

 
18-11-18 19:18  Odp: [G] LVT(A)-1 Amtank Angraf
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Bardzo fajny model.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
18-11-18 19:45  Odp: [G] LVT(A)-1 Amtank Angraf
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Fajny model gratulacje. Pokarz pozostałe.

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors wz.36 plot, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8,Bofors wz.36 37mm ppanz., drezyna TK, drezyna R, wz.29, wz.34,Putiłówka
W budowie: Su 76M

 
18-11-18 20:45  Odp: [G] LVT(A)-1 Amtank Angraf
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Mnie też Twój model bardzo się podoba i dopiero przy Churchillu, którego aktualnie sam kleję widać, jaki jest duży.
No cóż, przy swojej masie musiał spełniać prawo Archimedesa dotyczące pływania ciał, więc trzeba było odpowiednio zwiększyć objętość części zanurzonej.
Przepraszam też za drobną, moją sugestię, ale skoro zrobiłeś otwierane klapy to przydałoby się uzupełnić trochę wnętrze wieżyczki i stanowisk km-ów. Wtedy model byłby cudowny. Ja dlatego z lenistwa wrodzonego nie robię otwieranych klap tam, gdzie nie muszę, bo wykonanie wnętrza zbiera nieraz prawie tyle czasu co samego modelu. :-).

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
19-11-18 07:19  Odp: [G] LVT(A)-1 Amtank Angraf
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Gratuluję bardzo fajnego modelu, dobrze zrobiony i ciekawie prezentujący się w zestawieniu na platformie i obok innego czołgu. Super.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
19-11-18 18:47  Odp: [G] LVT(A)-1 Amtank Angraf
malakser 



Na Forum:
Galerie - 24
 

Dziękuje za dobre słowo i uwagi :) W wnętrzu wierzy jest działo karabin oraz celownik ale niestety nie widać ich przez otwarte włazy . Projektant tylko tyle przewidział . Zgadzam się Sławku że wnętrze zieje pustką i coś tam powinno być . Myślę że niewielkim nakładem pracy dołożę jakieś siedziska i stojaki na amunicje . W stanowiskach km-ów jest tylko podłoga więc też jakiś uchwyt na zapasowe magazynki tam umieszczę .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024