FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
01-04-09 08:47  [Galeria] Zimowy MiG-3, ModelArt 1:50
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

Przedstawiam kolejny model mojej kolekcji w skali 1:50 - model radzieckiego myśliwca MiG-3 z okresu II wojny światowej. Poniewaz dostępne na rynku modele kartonowe samolotów w tej skali są już trochę dla mnie za proste - przeskalowałem bardziej złożony model z wydawnictwa Answer-ModelArt. Przyznam się, że mój wybór padł na ten model z powodu ciekawej kolorystyki jego zimowego kamuflażu.






Oraz w zimowej, "naturalnej" dla niego scenerii ...




Pozdrawiam, Zdzisław

Post zmieniony (13-11-18 13:53)

 
01-04-09 09:25  Odp: [Galeria] Zimowy MiG-3, ModelArt 1:50
Tomek 

 - 2

Powiem krótko! Bardzo mi się podoba! Podziwiam!!!

--

 
01-04-09 20:23  Odp: [Galeria] Zimowy MiG-3, ModelArt 1:50
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Brawo, brawo, brawo! To jest, co lubię!

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
03-04-09 12:41  Odp: [Galeria] Zimowy MiG-3, ModelArt 1:50
Zdzisław 



Na Forum:
Galerie - 27


 - 9

Dziękuję Panu Adasiowi i Tomkowi za zainteresowanie i komentarz.
Ze swej strony dodam jeszcze, że w modelu wykonałem oddzielne powierzchnie sterowe, oraz komputerowy "brudzing" - aby biały kolor nie wyglądał na "papierowy".

Pozdrawiam, Zdzisław


Pozdrawiam, Zdzisław

Ostatnio ukończone:
Żubr A-80, PZL-101 Gawron, Nieuport 11c.1, DH-82 Tiger Moth, Bartel Bm-6a, ORP Smok, parowóz OKl27, wagon typu BCi,
parowóz TKp30, parowóz Ol49, lokomotywa EP05, diorama kolejowa - Baranowice Śl..


Post zmieniony (06-04-09 08:00)

 
12-05-13 16:38  Odp: [Galeria] Zimowy MiG-3, ModelArt 1:50
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zdzisław, proszę popraw fotki, nie wyświetlają się wszystkie. Proszę o to jako "woźny forum" ;) i prywatnie, bo obiecałem pokazać Twój model znajomym Rosjanom ;) Dzięki z góry :)

pzdr,
k.

 
12-05-13 17:56  Odp: [Galeria] Zimowy MiG-3, ModelArt 1:50
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Model super. Skąd można ściągnąć tak wielką baterię?

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
12-05-13 19:50  Odp: [Galeria] Zimowy MiG-3, ModelArt 1:50
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję ukończenia. Bardzo fajnie sklejony model fajnego samolotu w bardzo fajnym :) malowaniu. Podoba mi się.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024