FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 19Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  ->  => 
24-02-19 21:29  Odp: [R] Lohner T1 L127 - łódź latająca Austro-Wegry 1917 r. (1 : 33)
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Ryszard , robota przednia !
Kolekcja też :)
Czy to będzie nadużycie , jeśli zapytam o więcej jej fotek ?

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
24-02-19 21:51  Odp: [R] Lohner T1 L127 - łódź latająca Austro-Wegry 1917 r. (1 : 33)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Tomek - bynajmniej :-)
To nie wszystkie - reszta pochowana. OK, w swoim czasie zrobię więcej fotek i zamieszczę je w oddzielnym wątku.
A ja tak zapytam Druciaktfurco - coś tam tworzysz ? Cisza jakaś nastała :-)

 
25-02-19 08:12  Odp: [R] Lohner T1 L127 - łódź latająca Austro-Wegry 1917 r. (1 : 33)
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zaiste, precyzyjna robota. A krzyże...myślałem że to kalkomanie.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
25-02-19 14:35  Odp: [R] Lohner T1 L127 - łódź latająca Austro-Wegry 1917 r. (1 : 33)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Witam,
Panie Mariuszu melduję, że stelaż wg Pana koncepcji zrobiony.

Kolejnym etapem będzie budowa górnego rusztowania na którego nogach opierać się będzie centropłat ze skrzydłami.

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie oraz pozytywne, motywujące do dalszej pracy wpisy,
Ryszard

 
26-02-19 08:35  Odp: [R] Lohner T1 L127 - łódź latająca Austro-Wegry 1917 r. (1 : 33)
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witam.

Ryszard, rewelacja miałem Ci napisać odnośnie stelaża ale Mariusz był szybszy a Ty już jego słowa zamieniłeś w czyny. Przyglądając się za tym z wypiekami na twarzy na to co robisz.

Pozdrawiam

Paweł.

 
26-02-19 10:32  Odp: [R] Lohner T1 L127 - łódź latająca Austro-Wegry 1917 r. (1 : 33)
Arche 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2


 - 1

Cudo, Ryszard co tu wiecej będę pisać

 
26-02-19 17:02  Odp: [R] Lohner T1 L127 - łódź latająca Austro-Wegry 1917 r. (1 : 33)
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Czołem Ryszard .
A tak , buduję coś cały czas , no i mam już trzy rozgrzebane projekty - w tym jeden dedykowany . No i pare w koszu , o których cisza :)
Tułam się jak beduin jakiś miedzy robotami .
Co zjadę między kontraktami , to zostawiam model i biorę nowy w obawie , że ten nieskończony uszkodzę .
Coś tam na Przeciszów pewnie skończę .
Dobrze że Wy coś tam wykwintnie majstrujecie , to zawsze jest na co popatrzeć :)
Ty już po raz kolejny na mecie prawie .

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
26-02-19 18:48  Odp: [R] Lohner T1 L127 - łódź latająca Austro-Wegry 1917 r. (1 : 33)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Witam wieczorową porą,
Tomek zdradź tajemnicę komu zamierzasz "dedykować" ów model ? :-)
Dzisiaj walczyłem z sześcioma prętami pietra rusztowania - wielokrotne przymierzanie, przycinanie, szlifowanie aż do znudzenia. Nie szło to jak po maśle. Na razie tylko wsadzone, nie zamocowana na stałe.

Pręty - wyżarzony spinacz biurowy o średnicy 1 mm.
Końce przednich i ukośnych belek rozklepane, wyszlifowane widełki i wygięte a tylnych - spiłowane i wygięte.
Poprzeczne belka między przednimi nogami i ukośnymi oraz linki zamocuję dopiero jak już górny płat będzie umocowany na stałe ze stójkami.
Pozdrawiam,
Ryszard

 
27-02-19 04:38  Odp: [R] Lohner T1 L127 - łódź latająca Austro-Wegry 1917 r. (1 : 33)
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

To nie na moje nerwy.... 🙂

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
27-02-19 10:26  Odp: [R] Lohner T1 L127 - łódź latająca Austro-Wegry 1917 r. (1 : 33)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

szebi - jestem niezwykle spokojnym człowiekiem :-)
Zabrałem się za stójki i relacja zwolni tempo. Mam nadzieję, że w tydzień się z nimi uporam.
Powiem tak - nie jest to łatwa sprawa (wymiarowanie, ustawienie) ale się działa !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 19Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024