FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
26-10-18 10:10  Odp: [N] Hurricane Mk IIC - Kartonowa Kolekcja nr 31
moskit   

Paweł napisał,że zakończył trylogię polskich Hurricane'ów. Nie wyklucza to chyba kolejnych wersji (w tym morskiej), w innych niż polskie malowaniach.

 
26-10-18 10:24  Odp: [N] Hurricane Mk IIC - Kartonowa Kolekcja nr 31
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Może się pojawi inny hurricane. Paweł M napisał że koniec dotyczy tylko polskich hurricane 😉

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
26-10-18 10:54  Odp: [N] Hurricane Mk IIC - Kartonowa Kolekcja nr 31
piotr.karton 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
 

Nie było jeszcze Sea Hurricane ;)

 
26-10-18 12:08  Odp: [N] Hurricane Mk IIC - Kartonowa Kolekcja nr 31
Piterkowiec 

Na Forum:
Galerie - 12
 

A ja tam czuję niedosyt i pewne negatywne zaskoczenie. Kolejny, już trzeci Hurricane ( ... ) ?
Wydaje mi się, że przy okazji rocznicy 100 lecia odzyskania niepodległości można było coś bardziej odpowiedniego i wyszukanego zaoferować.

--
Pozdrawiam

Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku" Lao-tzu, chiński filozof

 
26-10-18 14:06  Odp: [N] Hurricane Mk IIC - Kartonowa Kolekcja nr 31
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Przeciez miales Camela ostatnio z tej okazji, to co bys jeszcze chcial?

Mi sie podoba, mam tylko jedna uwage. Wiadomo ze to surowka wiec moze to tylko przebarwienie, ale mam wrazenie ze przy walorce otarcia metaliczne zrobione sa na drewnianych elementach. Dotyczy to drzwi awaryjnego wysiadania z kabiny, ktore byly ze sklejki, oraz okolic kabiny, ktora miedzy metalowym okapotowaniem silnika, a plociennym ogonem rowniez byla drewniana.
Widze Pawle ze rozpedzasz sie z walorka, co uwazam za duzy plus, pamietaj tylko zeby nie przedobrzyc jak naprzyklad bylo w AH gdzie byl brud na nieistniejacych laczeniach.

Tak czy inaczej na pewno zakupie i to juz dzisiaj :)

Pozdrawiam

 
26-10-18 15:00  Odp: [N] Hurricane Mk IIC - Kartonowa Kolekcja nr 31
rajsky   

Ja osobiście bardzo się cieszę z tej wersji. Jak dla mnie im więcej polskich wersji tym lepiej. Nie koniecznie Hurricany, wszystko z szachownicą. Może być np. Mosquito :) . Jak do tej pory mam dwa Hurricany z KK i w ten weekend wybiorę się na polowanie kolejnego :) :)

 
26-10-18 16:07  Odp: [N] Hurricane Mk IIC - Kartonowa Kolekcja nr 31
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja również jestem zawiedziony. :-( takiego kotleta nie spodziewałem się. Na plus świetny waloryzowany druk.

--

Post zmieniony (26-10-18 22:44)

 
26-10-18 16:37  Odp: [N] Hurricane Mk IIC - Kartonowa Kolekcja nr 31
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

mam i ja :D
w ogóle nie mam jeszcze huraganu w kolekcji, mimo wielkiego wysypu ich, więc może być i ten ;)

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
26-10-18 22:03  Odp: [N] Hurricane Mk IIC - Kartonowa Kolekcja nr 31
AWOT   

Ciekawym wariantem jest jeszcze dwupłatowy Hurricane. Ciekawe czy ktoś odważy się wydać taki model?

--

AWOT

 
27-10-18 11:19  Odp: [N] Hurricane Mk IIC - Kartonowa Kolekcja nr 31
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Na jednym z for, no dobra na szarym ; ) mamy już rzeczywiste wyniki jak to wyszło w druku - otóż tak to wygląda, czyli bardzo dobrze :
https://papermodels.pl/showthread.php?tid=10426

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024