FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
14-05-17 20:44  Odp: [Galeria] KRAZ 258 & ZT22
rs82   

NAJMOCNIEJ WSZYSTKICH PRZEPRASZAM
dla mnie autor się zgadza http://only-paper.ru/forum/84-19807-5 http://i1296.photobucket.com/albums/ag15/YogiBaboo/14976771_1227719413953751_4958679887031564916_o_zpszuh5rhgj.jpg

 
14-05-17 23:49  Odp: [Galeria] KRAZ 258 & ZT22
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Przeproś jeszcze tych których stronę nazwałeś "ruską' , jeśli tego nie zrobisz dla mnie jesteś prostak i cham. Ramen.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
15-05-17 20:49  Odp: [Galeria] KRAZ 258 & ZT22
rs82   

"Przeproś jeszcze tych których stronę nazwałeś "ruską' , jeśli tego nie zrobisz dla mnie jesteś prostak i cham. Ramen.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI"

Domena .ru - rzeczywiście nie jest ruska , a jaka ?
Panie wytnij Pan sobie koło i pieprznij się nim w czoło

PRZEPROSINY NALEŻĄ SIĘ DLA AUTORA tego Kraza z GPMu

a po drugie to dla Ciebie - bara*** wydawca jestem

 
15-05-17 21:25  Odp: [Galeria] KRAZ 258 & ZT22
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Kolego rs82 - domena .ru jest rosyjska, a nie ruska. Rusi to juz dawno nie ma. A po drugie to jako moderatora, troche mnie uwiera Twoj sposob konwersacji, licze wiec na szybka autokorekte Twojego posta i mocne postanowienie poprawy...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
15-05-17 21:27  Odp: [Galeria] KRAZ 258 & ZT22
frezzo 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 



Post zmieniony (15-05-17 21:28)

 
15-05-17 23:26  Odp: [Galeria] KRAZ 258 & ZT22
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Świetny model i ciekawy temat. Oczy mi się zaświeciły.

P.S.
Co widzicie obraźliwego w słowie ruski? Był ,,Ruskij Reno", są ruskie pierogi, a gdy spytacie Rosjanina kim jest, odpowie że on Ruski. Więc może słowo rosyjski jest niewłaściwe?

--
serwusik

 
16-05-17 11:03  Odp: [Galeria] KRAZ 258 & ZT22
Metal_MAN   

Panowie mam jedno pytanie co do skali.

Janek zaprezentował ten wspaniały model w skali 1:25, autor na przytoczonym forum (only-paper.ru) w 1:33, a grafika okładki prezentuje skalę 1:32. W takim razie w jakiej skali wyjdzie on w GPM-ie?

 
16-05-17 11:19  Odp: [Galeria] KRAZ 258 & ZT22
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Ja bym pytal GPMu. Stawiam, ze pojazdowej 1:25, jak skleil Janek.

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
17-05-17 15:45  Odp: [Galeria] KRAZ 258 & ZT22
rs82   

"Kolego rs82 - domena .ru jest rosyjska, a nie ruska. Rusi to juz dawno nie ma. A po drugie to jako moderatora, troche mnie uwiera Twoj sposob konwersacji, licze wiec na szybka autokorekte Twojego posta i mocne postanowienie poprawy..."
ruś Kijowska na przykład - do tej pory jako kraina geograficzna
mnie uwiera sposób co poniektórych traktowania innych w tym mnie - ale to moje subiektywne odczucie
Zwróciłem tylko uwagę na to że już ten model widziałem podając linki źródła.
Druga sprawa to z tego co widzę to na Kondradusie to po raz jest znacznie wyższy poziom modelarskich prac niż na innych forach, dwa idąc tym tropem trochę wyższy powinien być poziom kultury piszących do mnie
PRZEPROSIŁEM AUTORA PRACY - bo takowe zachowanie uznałem za stosowne w powyższej sytuacji.
Natomiast nie widzę sensu przepraszania kogokolwiek tylko dlatego że ma odrębne zdanie od mojego
TO WSZYSTKO CO MAM DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT
więc dalszą dysputę uważam za bezsensowną i bezcelową, a już zwłaszcza jakieś osobiste wycieczki pod moim adresem

 
30-09-18 22:05  Odp: [Galeria] KRAZ 258 & ZT22
malakser 



Na Forum:
Galerie - 24
 

Jeśli to nie kłopot to bardzo bym prosił o ponowne wstawienie zdjęć tego modelu gdyż stare już nie działają :( Chciałbym popełnić ten model i nie ukrywam że wielce by mi pomogły .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024