FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
05-09-18 11:52  Odp: [R] HMS Repulse 1:300 Fantom Model
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Do Repulse na pewno warto wrócić, ale póki co bardziej mnie "kręcą" nowe tematy. Nie byłaby to prosta przeróbka, ale właściwie nowe opracowanie. Nie będę tu wymieniał, co bym poprawił, bo sporo by tego było.. Repulse to był pierwszy projekt, człowiek młody i głupi był..

Pozdrawiam

--
wydawca przez małe "w"

 
05-09-18 12:00  Odp: [R] HMS Repulse 1:300 Fantom Model
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

To już lepiej Renowna/Valianta/QE po gruntownej rekonstrukcji.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
06-09-18 11:08  Odp: [R] HMS Repulse 1:300 Fantom Model
Ozzy Reess 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam.

Jeśli wydanie Repulsa w 1:200 wiązałoby się z jego projektowaniem praktycznie od nowa, to rzeczywiście gra nie warta świeczki. Podrasowanie istniejącego projektu, nie wymagałoby tyle pracy, ale ja nie znam się na projektowaniu modeli.

Grzegorz82- aby wydrukować model z Gremir musiałbym spełnić szereg warunków, które kosztowałyby mnie o wiele więcej, niż kupienie gotowego modelu z dowolnego sklepiku internetowego. Póki co, taka opcja nie wchodzi w grę, może kiedyś w przyszłości...

Yogi - Suffolk - YES, YES, YES :) Relingi dziobię własnoręcznie, choć te laserowe są całkiem niezłe. Te ręcznie robione w makro wyglądają tragicznie, ale oglądane z odległości 1 metra nie są takie złe ;)



Pozdrawiam.

Post zmieniony (16-10-18 20:49)

 
11-09-18 20:46  Odp: [R] HMS Repulse 1:300 Fantom Model
Ozzy Reess 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam.

Weekend spędziłem pracowicie, powstały pontony, łodzie i motorówki ratunkowe i Walrus, oraz wieże artylerii głównej.



Już po weekendzie dokończyłem relingi na wieży dowodzenia wraz ze wszelkimi trapami.





Na pokładzie powstał cały las różnej maści wentylatorów, staram się posuwać zgodnie z numeracją części, żeby czegoś nie przeoczyć, liczba bardzo drobnych detali idzie w setki :/



Na koniec zdjęcia ogólne z ustawionymi na razie na sucho co większymi elementami, tak dla kurażu ;)





Pozdrawiam.

Post zmieniony (16-10-18 20:54)

 
11-09-18 21:15  Odp: [R] HMS Repulse 1:300 Fantom Model
Tomek 

 - 2

Piękna robota!

 
13-09-18 21:13  Odp: [R] HMS Repulse 1:300 Fantom Model
Ozzy Reess 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam.

Niewielki update: główny dalmierz i kilka łodzi ratunkowych.





Pozdrawiam.

Post zmieniony (16-10-18 20:45)

 
25-09-18 22:00  Odp: [R] HMS Repulse 1:300 Fantom Model
Ozzy Reess 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam.

Nie miałem ostatnio zbyt wiele czasu na sklejanie, ale coś tam udało się dorzucić do Repulsa. Najpierw relingi na nadbudówce hangarowej.



Następnie legary pod łodzie ratunkowe i trochę drobnicy.



Na koniec łodzie i pontony.



Pozdrawiam.

Post zmieniony (16-10-18 20:41)

 
26-09-18 08:12  Odp: [R] HMS Repulse 1:300 Fantom Model
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,bardzo mi się podoba ,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
14-10-18 21:04  Odp: [R] HMS Repulse 1:300 Fantom Model
Ozzy Reess 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam po dłuższej przerwie, ładna pogoda nie sprzyja sklejaniu, ale co nieco powstało. Powoli kończę platformy na przednim maszcie. Wieża dowodzenie nie jest jeszcze przyklejona na stałe, zostanie przyklejona wraz z pozostałymi detalami po końcowym malowaniu relingów.





Najwięcej czasu zabrało mi wydziobanie kratownic dźwigów.



Niemniej pracochłonne okazały się pom-pomy, 3 sztuki



Na koniec zdjęcia aktualnego wyglądu Repulsa.





Pozdrawiam.

Post zmieniony (16-10-18 20:43)

 
15-10-18 08:55  Odp: [R] HMS Repulse 1:300 Fantom Model
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Przepiękny jest ten okręt szkoda, że nie wyszedł w 1/200. Świetna robota.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024