FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
21-04-18 09:28  Odp: [G] Turecki krążownik „Mecidiye” (BM, 1:200)
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Jeszcze raz dziękuję i dodatkowo odpowiadam:

Tomku – do modeli tego projektanta na pewno wrócę. Wybiera świetne tematy i do tego świetnie je projektuje i rysuje (zresztą wiesz o tym, bo sam go z powodzeniem sprawdziłeś:)).
Natomiast nie umiem na dziś powiedzieć, czy Turek będzie w Krakowie. Acz Twoje pytanie sprawiło, że zacząłem o tym myśleć.

Winek – dziękuję za zachętę. To nie jest tak, że nie jeżdżę w ogóle na wystawy. Po prostu rzadziej wystawiam, bo nie robię aż tak wielu modeli, żeby co roku mieć coś nowego. Często też po prostu weekend jest za krótki, by wyrobić się z jakimś dalszym wyjazdem - gdyby miał 3 dni, to może bym zdążył ze wszystkim, co mi na ten czas zostaje:).

Nawet jednak, jeśli nie jeżdżę na wystawy zbyt często, dzięki Forum znika poczucie, że robię tylko dla siebie. Jeśli Dokker pisze, że fotki modeliku, które tu wrzuciłem, nakręciły go do pracy, to dla mnie to jest najlepszy wyraz dzielenia tej wspólnej pasji. Wasze modele też nieustannie mnie nakręcają.


Pozdrawiam

 
13-10-18 16:45  Odp: [G] Turecki krążownik „Mecidiye” (BM, 1:200)
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Piękny model w świetnym wykonaniu:) Swoją drogą mam pytanie z jakiej barwionki korzystałeś - dokładnie takiego koloru od jakiegoś czasu poszukuję - czy można gdzieś ją dostać w sklepie internetowym?

Post zmieniony (13-10-18 21:43)

 
13-10-18 17:46  Odp: [G] Turecki krążownik „Mecidiye” (BM, 1:200)
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Bardzo ładny. O wywietrznikach koledzy już pisali - odstają od reszty.

ale reszta - robi wrażenie.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
14-10-18 18:00  Odp: [G] Turecki krążownik „Mecidiye” (BM, 1:200)
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Dzięki.
Co do tego kartonu - zapewne można go gdzieś przez internet dostać, natomiast ja kupowałem arkusz w zwykłym markecie - hiper, na dziale z przyborami szkolnymi. To papier Cansona, ale nie jestem w stanie podać jego "kodowej" nazwy lub innego identyfikatora, wg którego możnaby taki dokładnie kolor znaleźć. Jedyne, co być może pomoże to to, że w bloku technicznych kolorowym Cansona jest jeden arkusz tego samego bordowego.

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024