FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
10-10-18 12:35  Odp: [G] Caudron CR.714 C1 Cyclone 1/33 Modelarstwo Kartonowe nr 33
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Oj tak !!! Dopinaj ...!

--
serwusik

 
10-10-18 16:42  Odp: [G] Caudron CR.714 C1 Cyclone 1/33 Modelarstwo Kartonowe nr 33
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Art napisał: "raczej nie zostawiam rozpoczętych projektów "

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=245964&t=245964&filtr=0&page=1

A ja czekam... i czekam... ;)

Samolot, oczywiście, piękny.

Pozdrawiam.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
10-10-18 18:27  Odp: [G] Caudron CR.714 C1 Cyclone 1/33 Modelarstwo Kartonowe nr 33
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Oprócz warsztatu trzeba mieć talent i Ty go masz

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
10-10-18 19:48  Odp: [G] Caudron CR.714 C1 Cyclone 1/33 Modelarstwo Kartonowe nr 33
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Model jak zwykle ładny, ale tym razem - nie jak zwykle u Arta - z podwoziem:).

Też czekam na więcej aktualizacji w relacjach - zaczętych, nowych - biorę wszystko w ciemno;).

Pozdrawiam

 
10-10-18 19:49  Odp: [G] Caudron CR.714 C1 Cyclone 1/33 Modelarstwo Kartonowe nr 33
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Jak zwykle - klasa.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
10-10-18 21:18  Odp: [G] Caudron CR.714 C1 Cyclone 1/33 Modelarstwo Kartonowe nr 33
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Eee, tam jakiś taki nie Art-owy, bo ma kółka...

ps. Witam,śliczności,pozdrawiam ceva ;-)
ps2. wziąłbyś się i skleił jakiś model ma poziomie z kółkami, a tak sklejasz "byle co" z kółkami, a "nie byle co" bez kółek.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
10-10-18 22:09  Odp: [G] Caudron CR.714 C1 Cyclone 1/33 Modelarstwo Kartonowe nr 33
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Serce rośnie Panowie, serce rośnie :)
Wielce Szanowny Panie Cevo. Nie sprowokujesz mnie Pan do złorzeczenia na opracowanie i wydawnictwo.

Innego wyboru dla CR.714 nie ma, podchodząc do tematu "tematycznie". A i dźwięczy mi w uszach, że modelarz to i na drzwiach od stodoły "poleci" ;)
Niestety znam co niektórych "manewrowych", co to z kołami czy bez, obrażają się i na modele i na wydawnictwa :)))
Tyle wycieczek.
Ja do relacji jestem leń, ale tego co się od Ciebie nauczyłem, tyle mojego.
Dawaj relacje bez "manewrów".

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
10-10-18 22:26  Odp: [G] Caudron CR.714 C1 Cyclone 1/33 Modelarstwo Kartonowe nr 33
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

A niechbym śmiał Cię do czegokolwiek niepoprawnego politycznie namawiać, skąd.
U Ciebie jak widać inny klimat, wilgotność, temperatura, bo nawet rozszerzalność kartonu jest zdecydowanie inna...

...i wręgi pasują
... и все остальное.
:-)

ps. MS 406, to z jakiego wydawnictwa zamierzasz pociąć? Weź tego co ja, plizzz
ps2. Do niczego Cię nie namawiam, poza relacją. ;-)
ps3. Kółka, bedą? ;-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
10-10-18 22:44  Odp: [G] Caudron CR.714 C1 Cyclone 1/33 Modelarstwo Kartonowe nr 33
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Wojciechu, wydaje mi się, że klimat mamy podobny, no może u Was inne piwo zapodają :)))
Ale faktycznie, inaczej niż u Ciebie: Fiat poszedł mi gładko, Corsarz - prawie, P-38 jako tako. Pewnie jednak kurde u Was inny klimat jest ;)

Jak wspomniałem, dobrać muszę opracowania do tematyki polskiej lotniczej kampanii francuskiej 1940 r.
MS.406 będzie jednak od Hala, ale Dewoitine D.520 już z WAK (tam dopiero będziesz psy wieszał), Bloch 152 z MP Model.
Wszystkie na kołach. Na razie wyleczyłem się z patyków.

Ciągle zerkam na Twoje opracowanie z szybowcem za ogonem, będzie, będzie. Szepnij w tajemnicy, cóż tam nowego nam majstrujesz.
Tak by się przydał Fairey Swordfish i nikt nie chce go opracować...

Może szurnę relację od połówki, ale Ty też.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
10-10-18 23:07  Odp: [G] Caudron CR.714 C1 Cyclone 1/33 Modelarstwo Kartonowe nr 33
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Że jak? Inne piwo? Korposzczyny jak wszędzie (Kasztelana nie wyłączając), bleee

MS.406 od Hala, a więc jedynie słuszny, chyba ok, D.520 nie sklejałem w razie czego będę bazował na Twojej relacji, Blocha przemilczę, pewnie będzie super...

Jakie patryki, a to bleee

No nie daj się prosić i dopnij szybowca za ogonem, może być z patykiem, jakoś to przeżyję...

Co majstruję? Z latadeł to rura i parę śmiglaków, lub odwrotnie parę śmiglaków i rura, ale niestety żaden nie ma zdublowanych płatów, no może jeden...
A przede wszystkim włoska ślicznotka mną zawładnęła, a imię jej Delta, Lancia Delta... :-)

--

Post zmieniony (10-10-18 23:11)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024