FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
21-03-18 19:57  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Część 7a, dostałem poprawioną od projektanta, podaj maila to ci prześle poprawioną część.

 
21-03-18 23:47  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
Roli 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Dzięki za odpowiedź . Mój mail gnom52@wp.pl

 
03-05-18 13:26  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Żeby nie było że tutaj nic się nie dzieje, dzieje się co prawda nie wiele ale za każdym razem gdy mam słabszy dzień przy wagonie wracam do Merkavy by przy najmniej kilka śrub i nitów po przyklejać.

Post zmieniony (09-10-18 16:34)

 
04-05-18 13:15  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Jesteś pewien, że śruby mają aż tak odstawać?

--
serwusik

 
04-05-18 13:31  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Uwaga podaję wymiary śrub, zwracamy szczególną uwagę na wymiar oznaczony literą k :
http://eurobolt.com.pl/34,din-933--pn-82105--iso-4017-sruby_szesciokatne.html?gclid=EAIaIQobChMItt7b6fnr2gIVR2QZCh0VZQNNEAAYASAAEgKySvD_BwE.
Przyjemnego sklejania : )

 
04-05-18 17:45  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Chodziło mi bardziej o to, że na zdjęciach łbów śrub raczej nie widać (w każdym razie w tych miejscach).

--
serwusik

 
04-05-18 20:31  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

"Jesteś pewien, że śruby mają aż tak odstawać ? " - to są twoje poprzednie słowa - teraz napisałeś, że " łbów śrub raczej nie widać "- może się w końcu zdecyduj o co ci chodzi ?
http://data3.primeportal.net/tanks/jian_zhen_wei/merkava_iv/images/merkava_iv_54_of_57.jpg
http://data3.primeportal.net/tanks/jian_zhen_wei/merkava_iv/images/merkava_iv_32_of_57.jpg
http://data3.primeportal.net/tanks/jian_zhen_wei/merkava_iv/images/merkava_iv_02_of_57.jpg

 
04-05-18 21:16  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Halogen, jesteś bezsprzecznie najbardziej niemiłym gościem na tym forum. I mógłbym użyć tu wielu mocniejszych przymiotników. Głupi natomiast nie jesteś, więc dobrze wiesz o co mi chodzi. Gdybym się jednak mylił, to wyjaśniam: w przedniej bocznej części kadłuba łby śrub są albo wpuszczone albo mniejsze. Tak to widzę.
Byłbym wdzięczny, gdyby Twoja dyskusja w tym względzie się skończyła, choćby dlatego, że nie Ciebie pytałem. Mam nadzieję, że nie będzie tutaj kolejnej awantury z Twoim udziałem.

--
serwusik

 
04-05-18 22:38  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No tak, piszesz niezrozumiale i jeszcze masz pretensje, że ktoś się dopytuje o co ci chodzi i jeszcze mnie " czepiasz się ", bo ośmieliłem się o to dopytać. Otóż nie wiedziałem o co ci chodzi stąd moje dopytanie, więc nie fantazjuj co ja myślałem - a jak widać jednak potrafisz jasno sformułować myśli.
Podałem linki, aby ci było łatwiej wskazać o co ci chodzi- też źle zrobiłem ?
Kto tu jest niemiły - wystarczy przeczytać twój ostatni wpis, więc może powstrzymaj się od swoich diagnoz.
I jeszcze jedno - przejrzałem sobie Lelum twoje relacje i widząc z kim sobie w nich słodko tokowałeś to od razu wiem dlaczego tak, a nie inaczej się o mnie wypowiadasz : ) .

Post zmieniony (05-05-18 12:35)

 
06-05-18 09:35  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Mnie się podoba czołg. Czasami pewne elementy bardziej wystające przyczyniają się do poprawy końcowego wyglądu, a że czołg będzie malowany łatwiej będzie je uwydatnić. Wszak, nie znam się ma malowaniu modeli, ale tak mi się wydaje;-)
Cały czas podglądam relację.
Pzdr

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024