FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
01-01-18 18:28  [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam wszystkich w tym nowym roku, nowy rok nowe wyzwania ;) co prawda tutaj będę pokazywać zmagania z modelem który rozpocząłem w tym starym jeszcze roku , będzie to model czołgu Merkava Mk.IV LIC wydawnictwa Answer, prace już rozpocząłem jak wspominałem wcześniej jaki czas temu jak na razie model skleja się dość przyjemnie i bez problemów. Model standardowo będę malował, korzystam także z wszystkich dostępnych elementów wyciętych laserowo czyli szkielet, detale, koła oraz gąski.
Model na chwilę obecną wygląda tak.


UWAGA:
W PIERWSZYCH POSTACH WĄTKU NIE MA ZDJĘĆ, ALE OD 3 STRONY WĄTKU JUŻ SĄ
Niestety zdjęcia poznikały a ja już nie posiadam tych zdjęć



Post zmieniony (09-10-18 16:33)

 
01-01-18 20:00  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Mam go w planach - będę zaglądał.
Powodzenia !

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
05-01-18 22:12  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Kolejna drobna aktualizacja, prace na razie posuwają się pomalutku do przodu, przy nie których elementach muszę się wstrzymać i czekać na nową dostawę nitów, śrub wyciętych laserowo jest ich w tym modelu po prostu mnóstwo, szczególnie przedni pancerz.

Post zmieniony (09-10-18 16:34)

 
07-01-18 17:26  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Kolejne drobne elementy, chyba najtrudniejszy z tych które są doklejane na boki, chodź Merkava jest cała w różnych krzywiznach, zagięciach to tego elementu bałem się najbardziej, poszedł na szczęście gładko, swoją drogą te nie regularne kształty chyba właśnie dodają jej uroku.
Czy ten element to jest wydech?
Serwer ze zdjęciami padł i niestety ni posiadam ich już.

Post zmieniony (09-10-18 16:36)

 
09-03-18 19:13  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
PiotrEs   

koniec?

 
09-03-18 19:19  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Nie, na razie wszystkie siły skierowane na wagon więc Merkava troszkę zaniedbana ;) Ale pod koniec miesiąca wrócę prwnie i do niej.

 
13-03-18 18:24  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Cześć.
Ten podział płyt pancerza widoczny poniżej jest przewidziany w opracowaniu czy sam dorabiałeś?

 
13-03-18 18:46  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Tak, podział blach jest przewidziany w modelu ale idzie wykonać także bez podziału a tylko z narysowanym podziałem.

 
14-03-18 19:35  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Dzięki. Wygląda mi to więc na bardzo szczegółowe opracowanie, może tez kiedyś się skuszę.

 
21-03-18 11:28  Odp: [R] MERKAVA Mk.IV LIC Answer 1:25
Roli 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Cześć
Mógłbyś dać zbliżenie na część 7a , jak ją przykleiłeś ? Nie wiem jak to połączyć :-/
A sam model wychodzi Tobie pięknie , trzymam kciuki i czekam na dalsze aktualizacje :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024