FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
15-04-18 11:59  [G] Caproni Stipa - czego to ludzie... Włosi nie wymyślą Orlik 1:33
Bialy 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 32


 - 7

Witajcie wszyscy na podniebnych szlakach....

Białemu cosik się pomyrdało i klejąc kufel na piwo skończył z latadłem ;-)))

Wyszło to to jakieś takie bonclowate:

ale pasujące do sklejacza.

Dobra tak się Caproni prezentuje w całej okazałości:


Tera nieco zbliżeń co by nie było tak piknie:



Co by tu napisać jako podsumowanie?

- Sklejało się to to bardzo przyjemnie - ze spasowaniem nie było problemów,
- Kilka razy trzeba było się dobrze zastanowić żeby poprawnie poskładać elementy - brak na rysunkach i w opisie jednoznacznych wskazówek,
- Jak na pierwszy po ponad 20 latach samolocik jestem zadowolony z efektu moich wypocin,
- Wszelkie babole są tylko i wyłącznie z mojej winy.

Aaaaa i na zakończenie:
Jańciu drogi to jest właśnie latadło dobudowane do pokazanego na Geko silnika ;-))))))

--

Post zmieniony (07-10-18 18:29)

 
15-04-18 12:53  Odp: [G] Czego to ludzie... Włosi nie wymyślą 1:33
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

"- Jak na pierwszy po ponad 20 latach samolocik jestem zadowolony z efektu moich wypocin,"

ha, widzę że przez 20 lat można zapomnieć jak samolot wygląda ;-)

A tak serio to fajny, niestandardowy model. Pewnie każdy odwiedzający znajomy będzie się pytał co to :)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
15-04-18 13:17  Odp: [G] Czego to ludzie... Włosi nie wymyślą 1:33
lubię placki   

Brawo fajny temat. Sklejony bardzo dobrze, jest w kręgu moich zainteresowań -pozdrawiam po modelarsku Jacek.

--
modele to moja pasja.

 
15-04-18 17:07  Odp: [G] Caproni Stipa - czego to ludzie... Włosi nie wymyślą Orlik 1:33
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Biały, no co Ty tak bez polskiej bandery?!
Pięknie sklejony model, gratulacje!

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
15-04-18 17:52  Odp: [G] Caproni Stipa - czego to ludzie... Włosi nie wymyślą Orlik 1:33
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Fajny samolocik, gratuluję ukończenia. Może i mnie zainspiruje do skończenia swojego, zawieszonego w niebycie.

 
15-04-18 18:32  Odp: [G] Caproni Stipa - czego to ludzie... Włosi nie wymyślą Orlik 1:33
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

1 po dwudziestu latach ? Super skleiłes , gratualcje , ja zacząłem znacznie gorzej :)

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
23-04-18 09:10  Odp: [G] Caproni Stipa - czego to ludzie... Włosi nie wymyślą Orlik 1:33
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Widziałem, jak powstawał :) Gratuluję ukończenia modelu puszki po piwie :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
23-04-18 18:18  Odp: [G] Caproni Stipa - czego to ludzie... Włosi nie wymyślą Orlik 1:33
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Piękny brzydal. Przydałoby się zdziebko zmniejszyć średnicę śmigła by było tak:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f3/Caproni_Stipa_from_front.jpg

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
23-04-18 19:18  Odp: [G] Caproni Stipa - czego to ludzie... Włosi nie wymyślą Orlik 1:33
Bialy 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 32


 - 7

Niestety jak się zorientowałem, że jest odrobinkę za duże to było już zaglutowane na stałe ;-(
Może kiedyś spróbuję zrobić nowe a to wyrwać.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024