FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
16-04-17 19:16  [G] U-booty typ II czyli stado wilczków 1:400
Bialy 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 32


 - 7

Witajcie moi drodzy
Dziś uraczę was wilczym stadkiem złożonym z ubootów typu II.

Uznałem, że Makaroniarzowi potrzebne będzie wsparcie, zaopatrzyłem się więc w odrobinę cierpliwości, całe mnóstwa samozaparcia (nie mylić z zaparciem), drucik 0,07mm, cztery wieczory i jeden dzień czasu wolnego. Tak powstały cztery okręciki, w których koncertowo skopałem drutologię (jak wy to u licha robicie, że nie powstają wam zgrubienia po kropelce to jest dla mnie nieodgadniona tajemnica)

Opracowanie jak w przypadku italiańca - Mariusz Baron
Sklejalność - bez uwag

Tak oto stadko prezentuje się w całej okazałości:


Teraz z bliska nieco dokładniej można zobaczyć co tak koncertowo skopałem:


No dobra na koniec jeszcze parę ujęć z "przymiarem modelarskim":


Proszę tylko bardzo po mnie nie krzyczeć za te wszystkie babole. Gołym okiem w większości ich nie widać.

--


Post zmieniony (07-04-24 20:45)

 
16-04-17 19:54  Odp: [G] Stado wilczków 1:400
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Babole babolami, ale tu nie to się liczy. Po pierwsze Mariuszowi szkoda papieru i atramentu, to i drukuje sobie takie maleństwa, ale że wkręcił w toto jeszcze Ciebie... szaleństwo jest zaraźliwe. Mimo wszystko – gratuluję tego zapierania się o samego siebie. Modeliki są bardzo fajne, szkoda tylko, że bez lupy nie bardzo je widać :) hahahah chylę czoła przed Waszym szaleństwem.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
16-04-17 20:25  Odp: [G] Stado wilczków 1:400
MateuszB 

Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Witam,

jak patrzę na te zdjęcia to cisną mi się na usta słowa niecenzuralne, powszechnie uznawane za obraźliwe.
Ja p....... jak to jest k.... możliwe!!!
Przepraszam ale jestem pod ogromnym wrażeniem. Takie maleństwa z taką precyzją.
Jestem pod wrażeniem tym bardziej, że aktualnie sklejam samoloty w 1:200, które mają około 3,5cm długości.

wielkie gratulacje!!!
pozdrawiam

--
"jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy!"

 
16-04-17 20:28  Odp: [G] Stado wilczków 1:400
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję wykonania maleństw. Podejrzewam, że przy ich wielkości w realu nie widać tych baboli :) o których piszesz.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
16-04-17 21:27  Odp: [G] Stado wilczków 1:400
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

ello, maleństwa baaardzo ładne:) ale ja sie zapytuje czemu tak nasucho ? 400 waterline, to jak pół litra bez popity ;)

Pozdrawiam
Jacek

--
Si vis pacem, para bellum

 
18-04-17 18:51  Odp: [G] Stado wilczków 1:400
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Biały Ciebie powaliło i to z całą pewnością. Modeliki fajne.

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024