FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
08-05-06 13:26  Re: [relacja] A6M2 Zero AH
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

KOlektory wydechowe , ew. inne rury nasączam na stykach superglutem . szlif , malunek akwarelką, delikatnie, takżeby tylko miejscani naruszyc druk -jak są już obłe to jeszce poetarzyc miesaanką suchych pasteli nanoszoną pędzelkiem,
a oslonę silnika, jak ksztaltuję, albo kolpak śmigła, to przeciągam paski papierui sklejki kulką do lożyska przyklejoną do gwożdzia distalem- fajny obły efekt

szkoda, że nire mam jak tego pokazac

A tak poza tym Messer -kto tu jest lepszy od Ciebie? pzdr:)

no, tak ale przecież Ty to wszysatko znasz- a te kolektory w Zero nie da się chyba zrobić lepiej w kartonie, niż u ciebie - mam nadzieje że kiedyś będę miał tyle wprawy, co TY

-to tak dla sprostowania



Post zmieniony (15-05-06 12:51)

 
08-05-06 20:30  Re: [relacja] A6M2 Zero AH
sine 

 

Gratulacje, przede wszystkim ukończenia modelu ;) Prezentuje się świetnie, szczególnie silnik - wymiata, łączenia segmentów bardzo ładne, solidna robota :)

Pozdrawiam i czekam na kolejne modele
Łukasz

--
pozdrawiam
Łukasz

 
15-05-06 12:57  Re: [relacja] A6M2 Zero AH
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

czesc,

A jeszcze chciałem spytać, jak zrobić kulką takie obłości kulką, w poszyciu (jak u Ciebie w tym Zero , przy karabinach), żeby się jeszcze tak ostro oddzielały od blachy .
mam na myślki takie w Spicie od Hala- jak bym kiedyś miał robić, tj. na górnej powierzchni skrzydeł.

kiedyś próbowałem podkładać wycięty w odpowiedni kształt, kawałek tworzywa jak np linijiki z taką dziurą w środku-mnóstrwo roboty, i bez efektu- papier się zniszczył
- ktoś wie co mam na myśli?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024