FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 1 
11-04-11 13:42  [G] IJN MATSU 1:200 (Fly Model)
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Witam,

Jest to mój pierwszy wpis na tym forum. Zrobiłem model Matsu dość niedawno. Jestem dużym fanem floty japońskiej ale jest to mój pierwszy niszczyciel ponieważ kleje modele okrętów od dość niedawna. Nie wyszedł najgorzej chociaż popełniłem w nim kilka błędów których już nie zrobię w moich kolejnych modelach. Powstały one głównie z braku odpowiedniego materiału do ich wykonania.

Model został w całości pomalowany. Pokład zmieniłem w Photoshopie bo stary nie za ładnie wyglądał. Po pomalowaniu zrobiłem mu lekką waloryzację burt. Model chociaż dość stary był bardzo dobrze dopracowany. Przyjemnie się go sklejało.

Zapraszam do oglądania:-)



Post zmieniony (29-09-18 16:49)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [G] IJN MATSU 1:200 (Fly Model)  nowe
kubeksus 4526 11-04-11 13:42
 Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)  nowe
Jorzik 457 11-04-11 17:53
 Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)  nowe
kubeksus 347 12-04-11 12:26
 Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)  nowe
Jorzik 358 12-04-11 17:24
 Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)  nowe
Cyryl 568 12-04-11 23:47

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024