FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-04-11 13:42  [G] IJN MATSU 1:200 (Fly Model)
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Witam,

Jest to mój pierwszy wpis na tym forum. Zrobiłem model Matsu dość niedawno. Jestem dużym fanem floty japońskiej ale jest to mój pierwszy niszczyciel ponieważ kleje modele okrętów od dość niedawna. Nie wyszedł najgorzej chociaż popełniłem w nim kilka błędów których już nie zrobię w moich kolejnych modelach. Powstały one głównie z braku odpowiedniego materiału do ich wykonania.

Model został w całości pomalowany. Pokład zmieniłem w Photoshopie bo stary nie za ładnie wyglądał. Po pomalowaniu zrobiłem mu lekką waloryzację burt. Model chociaż dość stary był bardzo dobrze dopracowany. Przyjemnie się go sklejało.

Zapraszam do oglądania:-)



Post zmieniony (29-09-18 16:49)

 
11-04-11 17:53  Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witaj
Miło poznać kolejnego miłośnika japońskich okrętów.
Muszę powiedzieć że malowanie i zmiany o których wspomniałeś wyszły modelowi na dobre. To ciekawy model, choć samo opracowanie kolorystycznie odbiegało od obecnych.
Widzę, iż model został nagrodzony. Gratuluję.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
12-04-11 12:26  Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Dzięki jorzik,

Widziałem twój model Mutsuki. Super Ci wyszedł. Właśnie obecnie go sklejam ale robię go na 1938 rok ze zmienionymi kominami, inną nadbudówką, opancerzonymi wyrzutniami torped no i w ciemnoszarym malowaniu. Zbieram się żeby rozpocząć tu relację ale że nie mam tak dobrego aparatu który robi dobre zbliżenia to się wciąż waham czy warto.

Pozdrawiam, Kuba

Post zmieniony (12-04-11 12:28)

 
12-04-11 17:24  Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Hej
Myslę że warto załozyć relację, tym bardziej że prowadzisz ją na PaperModelers i dotychczasowe efekty Twej pracy są bardzo interesujące.
Poza tym tego okrętu jak na lekarstwo i warto go pokazać szerszej publice.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
12-04-11 23:47  Odp: [Galeria] IJN MATSU (Fly Model)
Cyryl 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5
 

I ja gratuluję.
Śliczne maleństwo, już ze 3 razy chciałem się za niego zabrać, ale jak to w pewnej reklamie, " zawsze coś"....
Koniecznie pokaż Mutsuki.
Pozdrawiam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024